نمایشگاه مواد معدنی ، فسیل ، سنگ های قیمتی و جواهرات MINERALIS - BERLIN 2021 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه مواد معدنی ، فسیل ، سنگ های قیمتی و جواهرات MINERALIS – BERLIN 2021 آلمان

نمایشگاه مواد معدنی ، فسیل ، سنگ های قیمتی و جواهرات MINERALIS - BERLIN 2021 آلمان
۰
(۰)

MINERALIS برلین نمایشگاهی بین المللی با موضوعات مواد معدنی ، فسیل ، سنگ های قیمتی و جواهرات است که سالانه در شهر برلین کشور آلمان برگزار می گردد . بعد از پیچ و خم کرونا ویروس و تعطیلی رویداد در سال ۲۰۲۰ حالا مسئولان برگزاری نمایشگاه امیدوارند نمایشگاه MINERALIS – BERLIN را در برلین در پاییز ۲۰۲۱ برگزار کنند .تاریخ برگزاری از ۱۹ تا ۲۱ نوامبر ۲۰۲۱ در مرکز نمایشگاهی برلین در زیر برج رادیو هست. رویدادی که هم یک سرگرمی است و هم به یک سبک ، شغل و حرفه برای برخی افراد می باشد رویدادی با کلی انتخاب سنگ و سکه و اشیا ، اعم از سنگ های کوارتز ، کلسیت یا سنگ معدن ، خانواده Pfundt بیش از ۵۰ سال پیش شروع به جمع آوری مواد معدنی کردند.
ایده راه اندازی چنین نمایشگاهی با ابعاد تجاری در برلین در سال ۱۹۷۵بود. پس از فروپاشی کشور در سال ۱۹۸۰ ، نمایشگاه مواد معدنی ، فسیل ها و جواهرات برلین به سالن های نمایشگاهی زیر برج رادیویی برلین تغییر مکان یافت. این نمایشگاه توسط دوریس پفوندت و با حمایت همه اعضای خانواده اش برگزار شده است و اما اطلاعات نمایشگاه Mineralis سال ۲۰۲۱ که چهل و ششمین سالگرد فعالیت Mineralis (نمایشگاه مواد معدنی ، فسیل و جواهرات برلین) نیز است. محل برگزاری: Messegelände Berlin (محوطه نمایشگاه برلین) در برج رادیو با حضور علاقه مندان و دانشمندان سنگ های قیمتی ، مجموعه داران ، متخصصان کانی شناسی آماتور و حرفه ای با آمار پیش بینی شده حدود ۱۴۰ شرکت کننده از ۲۲ کشور .
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری آلمان ، ویزای کار آموزی در آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .
 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه مواد معدنی ، فسیل ، سنگ های قیمتی و جواهرات MINERALIS - BERLIN 2021 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه مواد معدنی ، فسیل ، سنگ های قیمتی و جواهرات MINERALIS - BERLIN 2021 آلمان
    • نمایشگاه مواد معدنی ، فسیل ، سنگ های قیمتی و جواهرات MINERALIS - BERLIN 2021 آلمان
    • نمایشگاه مواد معدنی ، فسیل ، سنگ های قیمتی و جواهرات MINERALIS - BERLIN 2021 آلمان
    • نمایشگاه مواد معدنی ، فسیل ، سنگ های قیمتی و جواهرات MINERALIS - BERLIN 2021 آلمان