نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک

نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک

نمایشگاه نان، شکلات و بستنی BIBAC PLUS فقط هر ۳ سالی یکبار برگزار میشود .میزبانی این رویداد با شهر آنتورپ بلژیک است لازم است بدانید از نظر وسعت شهر و حومه پس از بروکسل دومین شهر بزرگ و از نظر واحد شهری بزرگترین شهر این کشور محسوب می‌شود . دوره قبلی نمایشگاه Bibac Plus 2017، نمایشگاهی جذاب برای نانوایی ها، قصابی ها و تهیه کنندگان غذا، Bakkers Vlaanderen و Landsbond of Butchers، Bacon Butchers & Caterers و تمام حرفه ای های بلژیکی بود . در نمایشگاه BIBAC PLUS یک نمای کلی از آخرین محصولات حرفه ای و خدمات در بخش مواد غذایی ارائه میشود. تمرکز روی تجربیات فعالانه نمایشگاه با یک فضای آرام و دلپذیر از طریق ماندگاری و برانگیخته کردن احساسات مخاطبین می باشد . در روره قبل حدود ۱۰۲۴۵ نفر از متخصصان در نمایشگاه آنتورپ حضور داشتند. با مسابقات و فعالیت های حرفه ای و بی نظیر، Bibac Plus موارد جذابی را برای بازدیدکنندگان و غرفه داران به ارمغان آورده است قرار ملاقات جدید ما از یکشنبه ۲۲ سپتامبر تا چهارشنبه ۲۵ سپتمبر ۲۰۱۹. Bibac Plus، نمایشگاه تجاری برای نانوایی ها، قصابی ها و خدمات پذیرایی است .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای بلژیک و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت بلژیک ، ويزای نمايشگاهی بلژیک ، تور نمايشگاهی بلژیک ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای بلژیک  تضمینی ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی بلژیک می باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

  • نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک
  • نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک
  • نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک
  • نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Bakkers Vlaanderen
  • Fairs Consult sprl