نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک

نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک
۰
(۰)

نمایشگاه نان، شکلات و بستنی BIBAC PLUS فقط هر ۳ سالی یکبار برگزار میشود .میزبانی این رویداد با شهر آنتورپ بلژیک است لازم است بدانید از نظر وسعت شهر و حومه پس از بروکسل دومین شهر بزرگ و از نظر واحد شهری بزرگترین شهر این کشور محسوب می‌شود . دوره قبلی نمایشگاه Bibac Plus 2017، نمایشگاهی جذاب برای نانوایی ها، قصابی ها و تهیه کنندگان غذا، Bakkers Vlaanderen و Landsbond of Butchers، Bacon Butchers & Caterers و تمام حرفه ای های بلژیکی بود . در نمایشگاه BIBAC PLUS یک نمای کلی از آخرین محصولات حرفه ای و خدمات در بخش مواد غذایی ارائه میشود. تمرکز روی تجربیات فعالانه نمایشگاه با یک فضای آرام و دلپذیر از طریق ماندگاری و برانگیخته کردن احساسات مخاطبین می باشد . در روره قبل حدود ۱۰۲۴۵ نفر از متخصصان در نمایشگاه آنتورپ حضور داشتند. با مسابقات و فعالیت های حرفه ای و بی نظیر، Bibac Plus موارد جذابی را برای بازدیدکنندگان و غرفه داران به ارمغان آورده است قرار ملاقات جدید ما از یکشنبه ۲۲ سپتامبر تا چهارشنبه ۲۵ سپتمبر ۲۰۱۹. Bibac Plus، نمایشگاه تجاری برای نانوایی ها، قصابی ها و خدمات پذیرایی است .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای بلژیک و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت بلژیک ، ويزای نمايشگاهی بلژیک ، تور نمايشگاهی بلژیک ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای بلژیک  تضمینی ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی بلژیک می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

    • نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک
    • نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک
    • نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک
    • نمایشگاه مواد غذایی BIBAC PLUS 2019 بلژیک