نمایشگاه محیط زیست IFAT EURASIA 2019 ترکیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه محیط زیست IFAT EURASIA 2019 ترکیه

نمایشگاه زیست محیطی IFAT EURASIA 2019 ترکیه
۰
(۰)

نمایشگاه تجاری و جامع صنایع محیط زیست با عنوان IFAT Eurasia شامل بخش های آب و فاضلاب، دفع زباله، بازیافت و حفاظت از انرژی را پوشش می دهد و هر دوسال یکبار برگزار می گردد . IFAT Eurasia 2019  در شهر زیبای استانبول یا قسطنطنیه بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن برگزار خواهد شد. استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. شرکت در این نمایشگاه برای ایرانیان می تواند یک تیر با دو هدف باشد و علاوه بر بازدید از نمایشگاه از جاذبه های شهر استانبول نیز دیدن نمایند .IFAT Eurasia نمایشگاه تجاری پیشرو منطقه Eurasia برای فن آوری های زیست محیطی برای سومین بار از ۲۸ تا ۳۰ مارس ۲۰۱۹ در مرکز نمایشگاه استانبول (IFM) درهای خود را باز می کند. بار دیگر نمایشگاه IFAT EURASIA طیف گسترده ای از محصولات و راه حل های طراحی شده برای مقابله با مشکلات روزافزون زیست محیطی که جهان امروز با آن مواجه است را ارائه میدهد. بحث های گروهی تعاملی و کارگاه های آموزشی ،آخرین ایده ها و فن آوری ها از جمله حواشی مهم این نمایشگاه خواهد بود .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ترکیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ترکیه ، ويزای نمايشگاهی ترکیه ، تور نمايشگاهی ترکیه ، اخذ ویزای نمایشگاهی ترکیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ترکیه می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه زیست محیطی IFAT EURASIA 2019 ترکیه
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

    • نمایشگاه زیست محیطی IFAT EURASIA 2019 ترکیه
    • نمایشگاه زیست محیطی IFAT EURASIA 2019 ترکیه
    • نمایشگاه زیست محیطی IFAT EURASIA 2019 ترکیه
    • نمایشگاه زیست محیطی IFAT EURASIA 2019 ترکیه