ویزای نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی SOL & AGRIFOOD CLUB 2020 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی SOL & AGRIFOOD CLUB 2020 ایتالیا

نمایشگاه تجهیزات و فناوری صنعت چوب SIBWOODEXPO 2020 روسیه
۰
(۰)

نمایشگاه مواد غذایی و صنایع غذایی ایتالیا با نام SOL & AGRIFOOD CLUB ، رویدادی است که سالانه برگزار میشود . ورونا در شمال ایتالیا شهر محل برگزاری نمایشگاه SOL & AGRIFOOD CLUB است .شهر ورونا در بین ایتالیایی ها به شهر عشق معروف است . رویداد بین المللی محصولات غذایی با کیفیت Sol & Agrifood با ایجاد تماس مستقیم بین تولیدکنندگان و بازرگانان تجاری ، خریداران و متخصصان غذا از ماکارونی گرفته تا گوشت ، شیرینی و قهوه را فراهم می کند . Sol & Agrifood مکانی است که ایجاد عرضه و تقاضا برای کلیه غذاهای با کیفیت مواد غذایی در آن در سه منطقه کلان توزیع می شود. با حضور در SOL & AGRIFOOD CLUB طی چهار روز نمایشگاه با محصولات و کشف مزه ها ، جلسات آموزشی و آشپزی مهمراه باشید . جایزه Golosario-Agrifood توسط VeronaFiere برای حمایت از بازاریابی توسط شرکت هایی برگزار می شود که سال به سال نام خود را در این نمایشگاه تجاری با محصولاتشان پر رنگ تر می کنند. محصولات در سه روز اول Sol & Agrifood توسط سه هیئت منصفه مختلف Golosario که به صورت متناوب و ناشناس کار می کنند برای انتخاب محصولات ، با تأکید ویژه بر پیشنهادهای نوآورانه ، شناسایی می شوند. 
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، اخذ ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاه ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای نمایشگاهی ، ویزای تضمینی ایتالیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه ایتالیا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی SOL & AGRIFOOD CLUB 2020 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی SOL & AGRIFOOD CLUB 2020 ایتالیا
    • نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی SOL & AGRIFOOD CLUB 2020 ایتالیا
    • نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی SOL & AGRIFOOD CLUB 2020 ایتالیا
    • نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی SOL & AGRIFOOD CLUB 2020 ایتالیا