ویزای نمایشگاه محصولات و فن آوری و ماشین آلات تولید شیشه CAM - EURASIA GLASS 2021 ترکیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه محصولات و فن آوری و ماشین آلات تولید شیشه CAM – EURASIA GLASS 2021 ترکیه

نمایشگاه محصولات و فن آوری و ماشین آلات تولید شیشه CAM - EURASIA GLASS 2021 ترکیه
۰
(۰)

نمایشگاه CAM – EURASIA GLASS با موضوعات محصولات و کاربردهای شیشه ، تولید – فن آوری ها و ماشین آلات پردازش شیشه است که سالانه در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار میشود .نمایشگاه محصولات کمکی و مواد شیمیایی ، محصولات و کاربردهای شیشه ، فناوری ها و ماشین آلات تولید و پردازش ، در تاریخ ۳ تا ۶ نوامبر در مرکز نمایشگاهی توایاپ که محل برگزاری همایش ها و کنگره ها است برگزار می شود. این نمایشگاه که دامنه گسترده ای از جمله محصولات شیشه ای صنعتی ، فن آوری های تولید شیشه ، شیشه های تعدیل شده ، ماشین آلات تولید شیشه ، ماشین آلات فرآوری شیشه ، شیشه های معتدل ، شیشه های تخت ، شیشه های چند لایه را ارائه میدهد محل اجماع تولید کنندگان و تصمیم گیرندگان برجسته این صنعتاست.  Eurasia Glass 2021نمایشگاه شیشه اوراسیا به عنوان مهمترین نمایشگاه تجاری صنعت شیشه در منطقه اوراسیا است که طیف گسترده ای از محصولات شیشه ای ، ماشین آلات و مواد شیمیایی را ارائه می دهد که برای تأمین و خدمات صنعت شیشه ضروری است ، شرکت های محلی و بین المللی که در شاخه های مختلف صنعت شیشه اند را در یکجا جمع می کند .
نمایشگاه های پنجره ، در و شیشه اوراسیا یک رویداد ترکیبی خواهد بود ، جایی که قدرت رویداد فیزیکی و برنامه های دیجیتال نوآورانه به نفع همه مشتریان داخلی و بین المللی ما ترکیب خواهند شد. نمایشگاه های پنجره ، در و شیشه اوراسیا ، که یکی از جامع ترین و تخصصی ترین رویدادهای تجاری در منطقه اوراسیا است ، با حمایت همه ذینفعان صنعت ، متخصصان صنعت را با متخصصان در زمینه های دیگر در مرکز نمایشگاه و کنگره Tüyap در کنار هم قرار خواهد داد .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای ترکیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ترکیه ، ويزای نمايشگاهی ترکیه ، تور نمايشگاهی ترکیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ترکیه ، تورهای نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه ترکیه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه محصولات و فن آوری و ماشین آلات تولید شیشه CAM - EURASIA GLASS 2021 ترکیه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه محصولات و فن آوری و ماشین آلات تولید شیشه CAM - EURASIA GLASS 2021 ترکیه
    • نمایشگاه محصولات و فن آوری و ماشین آلات تولید شیشه CAM - EURASIA GLASS 2021 ترکیه
    • نمایشگاه محصولات و فن آوری و ماشین آلات تولید شیشه CAM - EURASIA GLASS 2021 ترکیه
    • نمایشگاه محصولات و فن آوری و ماشین آلات تولید شیشه CAM - EURASIA GLASS 2021 ترکیه