ویزای نمایشگاه محصولات ارگانیک VIVEZ NATURE PARIS 2021 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه محصولات ارگانیک VIVEZ NATURE PARIS 2021 فرانسه

نمایشگاه محصولات ارگانیک VIVEZ NATURE PARIS 2021 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه زیست کشاورزی و محصولات طبیعی پاریس فرانسه که سالانه در شهر پاریس با عنوان رویداد VIVEZ NATURE PARIS برگزار می گردد . Vivez Nature یک نمایشگاه عمومی است که به گزینه های اکولوژیکی برای یک سبک زندگی که به محیط زیست احترام می گذارد اختصاص دارد. Vivez Nature کارآفرینان ، صنعتگران ، تولیدکنندگان را گرد هم می آورد ، همه متعهد به یک رویکرد اخلاقی هستند.یک برنامه کنفرانس به رهبری بازیگران اصلی در اکولوژی شهری نیز وجود دارد .
نمایشگاه Vivez Nature به Grande halle de la Villette بازمی گردد و راه حل های یک زندگی روزمره پایدار را برجسته می کند.از ۲۲ تا ۲۵ ژانویه سال ۲۰۲۱ به Grande Halle de la Villette بیایید و محصولات ، خدمات و ابتکاراتی را که به ساکنان شهر اجازه می دهد در یک شهر سالم و پایدار زندگی کنند کشف کنید.
موضوعات رویداد VIVEZ NATURE PARIS عبارتند از :
زیستگاه های مشارکتی
همبستگی اقتصاد
شبکه های تأمین محلی و ارگانیک
Fablab ، DIY
گزینه های یکبار مصرف
دسترسی به دانش فنی صنعتگری ، هنری و کشاورزی و مسئولیت اکولوژیکیغذای سالم ، رفاه ، خانه بوم شناختی ، رفتار اخلاقی ، تحرک شهری … همه این بخشهای روزمره ارائه می شوند. بیایید و محصولات محلی را پیدا کنید ، مستقیماً با تولیدکنندگان ، صنعتگران ، انجمن هایی که به محیط زیست متعهد هستند صحبت کنید.  کنفرانس های تخصصی ، کارگاه هایبرگزار شده توسط غرفه داران ، کارگاه های آشپزی ، کارگاه های آرایشی و بهداشتی و مزایای استفاده از گیاهان ، کارگاه های بازیافت و انجام آن توسط خودتان ، کارگاه های طبیعت برای سبزتر کردن زندگی روزمره در دسترس هستند .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای فوری فرانسه ، ویزای نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه فرانسه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه محصولات ارگانیک VIVEZ NATURE PARIS 2021 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه محصولات ارگانیک VIVEZ NATURE PARIS 2021 فرانسه
    • نمایشگاه محصولات ارگانیک VIVEZ NATURE PARIS 2021 فرانسه
    • نمایشگاه محصولات ارگانیک VIVEZ NATURE PARIS 2021 فرانسه
    • نمایشگاه محصولات ارگانیک VIVEZ NATURE PARIS 2021 فرانسه