نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک MARJOLAINE 2021 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک MARJOLAINE 2021 فرانسه

نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک MARJOLAINE 2021 فرانسه
۰
(۰)

MARJOLAINE عنوان نمایشگاه بین المللی محصولات بیوارگانیک و طبیعی است . نمایشگاه مارژولین ، رویدادی قابل قبول برای همه بازیگران در صنعت کشاورزی ارگانیک ، محیط زیست ، توسعه پایدار و رفاه طبیعی است. نمایشگاه MARJOLAINE مکانی منحصر به فرد برای ملاقات و گفتگوی افراد مرتبط با این موضوع است. مارژولین بزرگترین رویداد ارگانیک در فرانسه است و دارای ۶۰۰ غرفه دار که مشاوره و محصولات خود را به اشتراک می گذارند و همچنین ۳۰ سخنرانی و کنفرانس برای مقایسه دیدگاه ها در مورد مسائل اصلی اکولوژی و غیره است که کارشناسان در بسیاری از زمینه ها دانش خود را به اشتراک می گذارند و کلیدهای اقدام را به شما ارائه می دهند. ۱۳۰ کارگاه کشف برای کشف و تجربه محصولات ، مزایای روش ها و خدمات ارائه شده در نمایشگاه وجود دارد. نمایشگاه MARJOLAINE با ترکیبی از کیفیت ، عطر و طعم و حفظ محیط زیست شما را آشنا می کند. کلیه محصولات ارائه شده در نمایشگاه MARJOLAINE توسط کمیته انتخاب مستقلی به رهبری Nature & Progrès ، که یک انجمن تولیدکنندگان و مصرف کنندگان که برای دفاع از سلامتی ما و زمین تلاش می کنند ، ارسال می شوند. این محصولات لزوماً از مواد و محصولات ارگانیک تهیه می شوند و توسط یک سازمان صدور گواهینامه کنترل می شوند. مواد آرایشی باید دارای گواهی باشند. 
” نمایشگاه MARJOLAINE فرانسه یکی از بزرگترین نمایشگاههای تجاری است که به محصولات ارگانیک اختصاص داده شده است”.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تضمینی فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه فرانسه مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک MARJOLAINE 2021 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک MARJOLAINE 2021 فرانسه
    • نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک MARJOLAINE 2021 فرانسه
    • نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک MARJOLAINE 2021 فرانسه
    • نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک MARJOLAINE 2021 فرانسه