نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان

نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان
۵
(۱)

این روزها که توجه مردم به محصولات طبیعی و ارگانیک زیاد جلب شده ، نمایشگاه های ارگانیک هم رونق زیادی در دنیا پیدا کرده اند . اینبار نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD در کشور آلمان . نمایشگاهی سالانه که در سال ۲۰۱۹ در شهر هانوفر یا هانوور یکی از شهرهای آلمان برگزار میشود . نمایشگاهی تجاری با حمایت از محیط زیست و ارائه محصولات ارگانیک . BioNord یک نمایشگاه منطقه ای برای خرده فروشان موادارگانیک است و در سراسر کشور برگزار میشوند و جز نمایشگاه های “BioOst”، “BioSud” و “BioWest” است که به عنوان انجمن و محل ملاقات برای صنایع غذایی تأسیس شده اند. این رویداد نه تنها دروازه ای برای مشتریان و تامین کنندگان است بلکه امروزه بازیکنان صنعت نیز در آن نقش ایفا می کنند. این نمایشگاه، تجای ارگانیک محصولات با کیفیت را توسط پلت فرم مستقل ارائه می دهد . در مجموع در سال ۲۰۱۹ ، ۴۰۵ غرفه دار و ۴۰۳۵ بازدید کننده از BioNord در هانوفر استقبال کردند.امسال BioNord در تاریخ ۱۳.۱۰.۲۰۱۹ در هانوفر برای شانزدهمین بار برگزار میشود .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ،ویزای تجاری ، ویزای توریستی آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان
    • نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان
    • نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان
    • نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان