نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان

نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان

این روزها که توجه مردم به محصولات طبیعی و ارگانیک زیاد جلب شده ، نمایشگاه های ارگانیک هم رونق زیادی در دنیا پیدا کرده اند . اینبار نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD در کشور آلمان . نمایشگاهی سالانه که در سال ۲۰۱۹ در شهر هانوفر یا هانوور یکی از شهرهای آلمان برگزار میشود . نمایشگاهی تجاری با حمایت از محیط زیست و ارائه محصولات ارگانیک . BioNord یک نمایشگاه منطقه ای برای خرده فروشان موادارگانیک است و در سراسر کشور برگزار میشوند و جز نمایشگاه های “BioOst”، “BioSud” و “BioWest” است که به عنوان انجمن و محل ملاقات برای صنایع غذایی تأسیس شده اند. این رویداد نه تنها دروازه ای برای مشتریان و تامین کنندگان است بلکه امروزه بازیکنان صنعت نیز در آن نقش ایفا می کنند. این نمایشگاه، تجای ارگانیک محصولات با کیفیت را توسط پلت فرم مستقل ارائه می دهد . در مجموع در سال ۲۰۱۹ ، ۴۰۵ غرفه دار و ۴۰۳۵ بازدید کننده از BioNord در هانوفر استقبال کردند.امسال BioNord در تاریخ ۱۳.۱۰.۲۰۱۹ در هانوفر برای شانزدهمین بار برگزار میشود .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ،ویزای تجاری ، ویزای توریستی آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان می باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان
  • نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان
  • نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان
  • نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Veranstalter Deppe und Müller GbR