نمایشگاه فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم ALUEXPO 2022 ترکیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم ALUEXPO 2022 ترکیه

نمایشگاه فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم ALUEXPO 2022 ترکیه
۰
(۰)

نمایشگاه آلومینیوم ترکیه فقط دو سالی یکبار با عنوان نمایشگاه ALUEXPO در کشور ترکیه برگزار می گردد . نمایشگاهی با پوشش موضوعات فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم . رویداد ALUEXPO در سال ۲۰۲۲ هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم خواهد بود . محل برگزاری نمایشگاه در مرکز نمایشگاه های استانبول، سالن ۱ و ۲، می باشد .
ALUEXPO یکی از نمایشگاه های تجاری برجسته صنعت آلومینیوم “هفتمین نمایشگاه تجاری ALUEXPO” از اکتبر ۲۰۲۱ به ۳-۵ مارس ۲۰۲۲ به تعویق افتاد.
نمایشگاه ALUEXPO نقطه گردهمایی صنعت آلومینیوم در منطقه اوراسیا
شرکت Hannover Messe Ankiros با داشتن ۳۰ سال تجربه در برگزاری نمایشگاه ها در صنعت متالورژی، هفتمین نمایشگاه بین المللی فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم – ALUEXPO را در ۳ تا ۵ مارس ۲۰۲۲ در سالن های ۱ و ۲ مرکز نمایشگاه استانبول برگزار می کند. جهت شرکت در نمایشگاه های ترکیه با آژانس شمیران گشت در تماس باشید .
نمای کلی Aluexpo 2019
غرفه داران : از ۳۵ کشور در مجموع ۳۹۷ غرفه دار، ۲۱۶ بین المللی و ۱۸۱ ملی
بازدید کنندگان : از ۸۲ کشور در مجموع ۱۱۸۴۷ بازدید کننده، ۱۷۸۹ بین المللی و ۱۰۰۵۸ ملی
گردهمایی صنعت آلومینیوم در استانبول!
آلومینیوم پس از آهن و فولاد پرمصرف ترین فلز در جهان است. ALUEXPO با مزیت موقعیت جغرافیایی خود به یک نقطه ملاقات ضروری برای تولید کنندگان و تامین کنندگان آلومینیوم از سراسر جهان تبدیل شده است.
از اولین نمایشگاه ALUEXPO در سال ۲۰۰۹، ALUEXPO در مدت کوتاهی پیشرفت بزرگی را نشان داد، همراه با صنعت رشد کرد و به یکی از ۳ نمایشگاه مهم در زمینه آلومینیوم در جهان تبدیل شد. با توجه به اینکه تولید و مصرف آلومینیوم در ترکیه و جهان به سرعت افزایش یافته است، ALUEXPO یک فرصت عالی برای تولیدکنندگان است.
چرا باید در نمایشگاه آلومینیوم ترکیه با عنوان ALUEXPO شرکت کرد ؟
به عنوان دومین نمایشگاه آلومینیوم اروپا و اوراسیا، در طول رویداد ALUEXPO، غرفه داران این شانس را دارند که ارتباطات جدید زیادی برقرار کنند و توافقات مهمی امضا کنند. فرصت را از دست ندهید و با شرکت در این پلت فرم که در آن تصمیماتی که بر صنعت تاثیر می گذارد، جایگاه خود را در این بخش رو به رشد آلومینیوم در ترکیه و اوراسیا بگیرید.
تولیدکنندگان و تامین کنندگان آلومینیوم صنایع ساختمان ، خودروسازی، کالاها، دفاع، ماشین آلات، حمل و نقل، سیستم های ریلی، بسته بندی، انرژی، ظروف آشپزخانه، هادی ها و سیم ها و بسیاری از صنایع دیگر که از محصولات آلومینیومی استفاده می کنند، از این نمایشگاه بازدید می کنند. سهم بازار و نفوذ شما در منطقه اوراسیا در این صنایع در حال توسعه با کمترین هزینه تبلیغاتی افزایش خواهد یافت.  تامین کنندگان و تولیدکنندگان صنعت آلومینیوم باید در این بستر حضور داشته باشند.
مشخصات غرفه دار ALUEXPO.
در مرکز نمایشگاه استانبول، تولید کنندگان پیشرو آلومینیوم محلی و شرکت های عرضه کننده جهانی محصولات و فناوری های خود را به بازدیدکنندگان نشان خواهند داد.
تامین کنندگان صنعت آلومینیوم: فن آوری های ذوب، ریخته گری، عملیات حرارتی و گرمایش مجدد، ماشین آلات و تجهیزات ریخته گری تحت فشار، ماشین آلات و تجهیزات ریخته گری ثقلی، ماشین آلات و تجهیزات ریخته گری پیوسته، مواد نسوز و عایق، فناوری های نورد، فناوری های اکستروژن و کشش سیم، ریخته گری، قالب های آهنگری و اکستروژن، تولید و مواد قالب‌ها و قطعات، فناوری‌های آزمایش، اندازه‌گیری و کنترل، فرآیندهای ضایعات، بازیافت، بهبود، فناوری‌های بازیافت، درمان‌های سطحی، خدمات و خدمات مشاوره، انجمن‌ها و نشریات نیز جایگاه خود را در ALUEXPO خواهند داشت.
تولیدکنندگان صنعت آلومینیوم: آلومینیوم اولیه، آلومینیوم ثانویه، محصولات آلومینیوم نیمه تمام. صفحات، پروفیل ها، شمش ها، بیلت ها و غیره، محصولات ریخته گری، محصولات سیستم آلومینیوم برای کاربردهای معماری، محصولات نیمه تمام برای تولید صنعتی و سایر محصولات آلومینیومی در نمایشگاه ALUEXPO به نمایش گذاشته می شود.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور ترکیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ترکیه ، ويزای نمايشگاهی ترکیه ، تور نمايشگاهی ترکیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه ترکیه مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم ALUEXPO 2022 ترکیه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم ALUEXPO 2022 ترکیه
    • نمایشگاه فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم ALUEXPO 2022 ترکیه
    • نمایشگاه فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم ALUEXPO 2022 ترکیه
    • نمایشگاه فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم ALUEXPO 2022 ترکیه