نمایشگاه مبلمان FURNITURE ISTANBUL 2018 ترکیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه مبلمان FURNITURE ISTANBUL 2018 ترکیه

نمایشگاه مبلمان FURNITURE ISTANBUL 2018 ترکیه
۰
(۰)

FURNITURE ISTANBUL 2018 نمایشگاهی با حضور برجسته ترین مارک ها و برندهای مبلمان ترکیه در نمایشگاه CNR  . در نمایشگاه مبلمان استانبول مارک های برجسته ترین شرکت ها و سازندگان مبلمان ترکیه با هم ادغام خواهند شد از ۶ تا ۱۱ نوامبر سال ۲۰۱۸ در مرکز نمایشگاه CNR EXPO Yeşilköy منظر حضور علاقه مندان به این عرصه می باشد. این رویداد بین المللی با موضوع مبلمان استانبول توسط Pozitif Fairs که یکی از شرکت های شرکت CNR است با همکاری MOSDER (Association of Manufacturers of Furniture of Turkey) برگزار می شود.دارای چندین سالن که محصولات مختلف را ارائه می دهند . مبلمان İstanbul قصد دارد بزرگترین نمایشگاه مبلمان اوراسیا را اجرا کند . نمایشگاه مبلمان استانبول بر روی طراحی و نوآوری متمرکز خواهد بود و مجموعه های جدید برای اولین بار را نمایش خواهند داد . کمپین تبلیغاتی و بازاریابی این نمایشگاه توسط تیم حرفه ای برگزاری CNR و همچنین دفاتر دبی و لندن و شبکه ای از ۱۲۸ شرکت مجاز انجام می شود.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ترکیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ترکیه ، ويزای نمايشگاهی ترکیه ، تور نمايشگاهی ترکیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی ترکیه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه مبلمان FURNITURE ISTANBUL 2018 ترکیه
900,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه مبلمان FURNITURE ISTANBUL 2018 ترکیه
350,000 تومان
خرید بلیط

فقط شامل کارت می باشد.

    • نمایشگاه مبلمان FURNITURE ISTANBUL 2018 ترکیه
    • نمایشگاه مبلمان FURNITURE ISTANBUL 2018 ترکیه
    • نمایشگاه مبلمان FURNITURE ISTANBUL 2018 ترکیه
    • نمایشگاه مبلمان FURNITURE ISTANBUL 2018 ترکیه