ویزای نمایشگاه ماشین آلات و محصولات نساجی INDEX 2021 سوئیس | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه ماشین آلات و محصولات نساجی INDEX 2021 سوئیس

نمایشگاه ماشین آلات و محصولات نساجیINDEX '2021 سوئیس
۰
(۰)

نمایشگاه INDEX سه سالی یکبار در ژِنِوْ دومین شهر پرجمعیت کشور سوئیس و پرجمعیت‌ترین شهر روماندی و مرکز استان ژنو برگزار میشود . ویژگی های نمایشگاه پیشرفته INDEX  آنرا مناسب کالاهای رول غیر بافته شده ، مواد کاربردها و مواد غیر بافته شده ، مواد اولیه برای منسوجات غیر بافته شده و لوازم جانبی ، ماشین آلات منسوجات و خدمات مرتبط می باشد .

این نمایشگاه قرار بود در تاریخ ۱۱ مه ۲۰۲۰ برگزار شود که در نتیجه عدم اطمینان مداوم جهانی در سایه بیماری همه گیر COVID-19 و ادامه ممنوعیت تجمع تعداد زیاد مردم در سوئیس ، سازمان دهندگان INDEX ™ ۲۰ ، PALEXPO و EDANA ، بهترین دوره را بررسی کرده اند که امنیت کلیه شرکت کنندگان در INDEX  را تامین کند و آنرا به تاریخ جدید در سال ۲۰۲۱ انتقال داده اند .

 علاوه بر خود نمایشگاه INDEX سمینارهایی در مورد موارد غیر بافته شده در بخشهای پزشکی ، خودرو ، ژئوتکستایل ، منسوجات فنی و فیلتراسیون وجود دارد . در نمایشگاه INDEX  نمایش محصولات و خدمات برگزیدگان که دارای جوایز نوآوری INDEX ™ هستند برای نمایش نوآوری ها و تحقیق و توسعه ، کشف برنامه های غیر بافته شده و افزایش درک پتانسیل آنها انجام میشود .بخشی از آزمایشگاه نوآوری INDEX به طور کامل به نمایش پوسترهای تحقیقاتی اختصاص خواهد یافت.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای سوئیس و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت سوئیس ، ويزای نمايشگاهی سوئیس ، تور نمايشگاهی سوئیس ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای تجاری سوئیس ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه سوئیس مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه ماشین آلات و محصولات نساجیINDEX '2021 سوئیس
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه ماشین آلات و محصولات نساجیINDEX '2021 سوئیس
    • نمایشگاه ماشین آلات و محصولات نساجیINDEX '2021 سوئیس