نمایشگاه ماشین آلات و ابزار صنایع چوب و مبلمان DREMA 2020 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ماشین آلات و ابزار صنایع چوب و مبلمان DREMA 2020 لهستان

نمایشگاه ماشین آلات و ابزار صنایع چوب و مبلمان DREMA 2020 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و ابزارآلات صنایع چوب و مبلمان DREMA که سالانه برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه DREMA در سال ۲۰۲۰ شهر پوزنان کشور لهستان می باشد . نمایشگاه تجاری DREMA یک رویکرد جامع برای چالش های فعلی این صنعت ، همراه با ارتقاء دستاوردهای بخش چوب و مبلمان لهستان فراهم می کند. تجربه به دست آمده در این سال ها بدان معنی است که امروز ما به همراه رهبران بازار و مارک های مشهور آینده را ایجاد می کنیم و مسیرهای توسعه کل بخش را تعیین می کنیم. 

صنایع چوبی و مبلمان کاهش چشمگیری دارند. کمبود کارکنان ، افزایش قیمت مواد و انرژی و همچنین وخیم شدن اوضاع اقتصادی در کشورهای غربی ، تولید کنندگان را ملزم می کند تا تغییرات قابل توجهی را معرفی کرده و به دنبال راه هایی برای حفظ سودآوری باشند. DREMA مکانی است که ما بطور جامع به چالش های فعلی که صنعت با آن روبرو است پاسخ می دهیم ، در حالی که در عین حال دستاوردها را نیز تبلیغ می کنیم . نمایشگاه تجاری DREMA یکی از بزرگترین رویدادهای جهان برای بخش ماشین آلات و ابزارآلات نجاری و همچنین مؤلفه هایی برای صنعت مبلمان است. یک نمایشگاه جامع با ماشین آلات در حال بهره برداری ، نمایشی از راه حل های پیشرفته فن آوری و فنی ، فراوانی رویدادها و همچنین نمایشگاه های یکپارچه Furnica و Sofab  که قدرت DREMA 2020 را تعریف می کند.  نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ، ابزار و قطعات برای صنایع چوب و مبلمان DREMA پیش بینی شده ترین جلسه برای صنایع چوب و مبلمان در لهستان و در عین حال بزرگترین مرکز عرضه برای تولید کنندگان مبلمان در اروپای مرکزی و شرقی است. شهرت آن از این واقعیت ناشی می شود که به عنوان یکی از ۱۵ نمایشگاه جهانی اختصاص داده شده به صنعت نجاری  که بطور رسمی توسط اتحادیه اروپا EUMABOIS از تولید کنندگان ماشین آلات نجاری پشتیبانی می شود ، ذکر شده است. نمایشگاه تجاری DREMA در Poznań ارائه فن آوری های آینده و راه حل های اختصاصی درباره نجاری ، صنایع مبلمان ، کارخانه اره و چوب است. در طی چهار روز این نمایشگاه تعداد زیادی کالاها و رویدادهای کاملاً جدید را با موضوعات جدید در صنعت چوب و مبلمان و همچنین نمایش های زنده ، کارگاههای آموزشی و همچنین کارخانه هایی که بصورت زنده فعالیت می کنند ارائه می دهد.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاه لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای فوری لهستان ، اخذ ویزای تضمینی لهستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه لهستان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه ماشین آلات و ابزار صنایع چوب و مبلمان DREMA 2020 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه ماشین آلات و ابزار صنایع چوب و مبلمان DREMA 2020 لهستان
    • نمایشگاه ماشین آلات و ابزار صنایع چوب و مبلمان DREMA 2020 لهستان
    • نمایشگاه ماشین آلات و ابزار صنایع چوب و مبلمان DREMA 2020 لهستان
    • نمایشگاه ماشین آلات و ابزار صنایع چوب و مبلمان DREMA 2020 لهستان