ویزای نمایشگاه ماشین آلات ساخت وسازBAUMAG BAUMASCHINEN-MESSE 2021 سوئیس | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه ماشین آلات ساخت وسازBAUMAG BAUMASCHINEN-MESSE 2021 سوئیس

ویزای نمایشگاه ماشین آلات ساخت و ساز BAUMAG BAUMASCHINEN-MESSE 2021 سوئیس
۰
(۰)

نمایشگاه ماشین آلات ساخت و ساز BAUMAG BAUMASCHINEN-MESSE نمایشگاهی با موضوع ماشین آلات ساختمانی در کشور سوئیس است . این نمایشگاه تجاری سوئیس برای ماشین آلات ساختمانی ، تجهیزات و ابزارهای ساخت و سازمی باشد . نمایشگاه BAUMAG قطب صنعت ساخت و ساز از سال ۱۹۸۴ هر دو سال یکبار در Baumag خود را به عنوان یک نقطه ثابت مهم برای کل بخش ماشین آلات ساختمانی مطرح می کند. به عنوان یک بازدید کننده تجاری علاقه مند ، همه چیز در مورد سایت ساخت و ساز را در اینجا خواهید یافت. وسایل نقلیه ساختمانی ، ماشین آلات ساختمانی ، بالابر ، تجهیزات ساختمانی ، ابزار ، تجهیزات سایت ساخت و ساز و همچنین قالب و داربست.
کار ایمن با ماشین آلات ساختمانی ، قوانین Suva کمک می کند تا از حوادث جلوگیری کرده و جان افراد را نجات دهد ، از جمله در هنگام کار با ماشین آلات ساختمانی. علاوه بر آموزش کامل ، دستگاه تغییر سریع هیدرولیک در اینجا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دیجیتالی سازی در نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی ، دیجیتالی سازی صنعت ۴.۰ یا واقعیت مجازی به نظر پیچیده می رسد ، اما اگر نمی خواهید از آخرین تحولات غافل شوید ، برای بسیاری از شرکت ها این امری ضروری است.این موضوع را حدود ۲۰۰ غرفه در نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی BAUMAG نشان داده اند.

هر دو سال یکبار BAUMAG در لوسرن یکی از مهمترین نمایشگاههای تجاری متخصصان از مشاغل اصلی و جانبی ساخت و ساز است. به مدت چهار روز محل تمرکز صنعت ساخت و ساز خواهد بود و مقطع بسیار هیجان انگیزی از صنعت را به نمایش می گذارد. از زمان اجرای اول در سال ۱۹۸۴ ، BAUMAG به یک پلتفرم ارائه شده بی نظیر تبدیل شده و به مدت ۳۶ سال راهی برای ارتباط پایدار مشتری ها بوده و یک شبکه مستحکم را ایجاد کرده است.حدود ۱۸،۵۶۰ بازدید کننده از سوئیس و کشورهای همسایه را به سالن های نمایشگاه لوسرن می کشاند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزا سوئیس و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت سوئیس ، ويزای نمايشگاهی سوئیس ، تور نمايشگاهی سوئیس ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری سوئیس ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه سوئیس مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه ماشین آلات ساخت و ساز BAUMAG BAUMASCHINEN-MESSE 2021 سوئیس
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • ویزای نمایشگاه ماشین آلات ساخت و ساز BAUMAG BAUMASCHINEN-MESSE 2021 سوئیس
    • ویزای نمایشگاه ماشین آلات ساخت و ساز BAUMAG BAUMASCHINEN-MESSE 2021 سوئیس
    • ویزای نمایشگاه ماشین آلات ساخت و ساز BAUMAG BAUMASCHINEN-MESSE 2021 سوئیس
    • ویزای نمایشگاه ماشین آلات ساخت و ساز BAUMAG BAUMASCHINEN-MESSE 2021 سوئیس