نمایشگاه ماشین آلات تولید کامپوزیت KOMPOZYT-EXPO 2019 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ماشین آلات تولید کامپوزیت KOMPOZYT-EXPO 2019 لهستان

نمایشگاه ماشین آلات تولید کامپوزیت KOMPOZYT-EXPO 2019 g لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه تجاری کامپوزیت که با نام KOMPOZYT-EXPO برگزار خواهد شد .فرصت مناسبی است برای فعلان عرصه صنعت کامپوزیت که با تکنولوژی های سطح بالا و فن آوری ها و ماشین آلات تولید کامپوزیت آشنا شوند .نمایشگاه KOMPOZYT-EXPO در سال ۲۰۱۹ در شهر کراکوف یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهرهای کشور لهستان برگزار خواهد شد. کراکوف پس از ورشو دومین شهر بزرگ در لهستان است و یکی از مهم‌ترین شهرهای فرهنگی اروپای مرکزی به‌شمار می‌آید . دانش و فن آوری و نوآوری محصولات، علم و تجربه در جریان صنعت و خیلی موضوعات بیشتر در نمایشگاه بین المللی مواد، فن آوری و محصولات کامپوزیت ، تنها رویداد در لهستان در حال پیشرفت در موضوع کامپوزیت . دهمین نمایشگاه بین المللی مواد کامپوزیتی، فن آوری ها و محصولات KOMPOZYT-EXPO ، مهم ترین رویداد در صنعت کامپوزیت در لهستان و اروپای شرقی است. مهمانان بین المللی، تازه های صنعت، ماشین آلات در چرخه تولید، ارائه گزارشات فنی از مزایای شرکت در این نمایشگاه می باشد . لازم به ذکر است لهستان یکی از جذاب ترین مکان های برای سرمایه گذاران خارجی است. بازار مصرف ۳۸ میلیون نفری لهستان یکی از بزرگترین بازارها در اروپا است.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی لهستان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه ماشین آلات تولید کامپوزیت KOMPOZYT-EXPO 2019 g لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه ماشین آلات تولید کامپوزیت KOMPOZYT-EXPO 2019 g لهستان
    • نمایشگاه ماشین آلات تولید کامپوزیت KOMPOZYT-EXPO 2019 g لهستان
    • نمایشگاه ماشین آلات تولید کامپوزیت KOMPOZYT-EXPO 2019 g لهستان
    • نمایشگاه ماشین آلات تولید کامپوزیت KOMPOZYT-EXPO 2019 g لهستان