نمایشگاه لوازم آرایشی و آرایشگری URODA 2020 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه لوازم آرایشی و آرایشگری URODA 2020 لهستان

نمایشگاه لوازم آرایشی و آرایشگری URODA 2020 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه آرایشی و آرایشگری سالانه URODA که در کشور اروپایی لهستان برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه URODA شهر گدانسک، که در گذشته با نام آلمانی دانتسیگ معروف بود، که یکی از شهرهای بزرگ و از بندرهای مهم در شمال لهستان در کنار دریای بالتیک است خواهد بود . بیست و دومین دوره نمایشگاه URODA با موضوعات لوازم آرایشی و آرایش مو ، که در ۱۰ تا ۱۱ اکتبر ۲۰۲۰ در گداسک برگزار میشود . بیش از ۳۵۰ مشاغل و مارک های تجاری در این نمایشگاه در دوره قبل شرکت داشتند و بالغ بر ۸۰۰۰ بازدید کننده نیز حضور داشتند. ما شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد غرفه داران و شرکت کنندگان بودیم که به آن افتخار می کنیم و این حاکی از توسعه بیشتر رویداد ما است.
۲۰ مسابقه بین المللی و مسابقات قهرمانی ، که حضور پررنگی را تضمین می کند. این رویداد در سه سالن نمایشگاه برگزار می شود که به یک سالن صنعت آرایشی و یک سالن آرایشگاه تقسیم می شوند. URODA
بزرگترین نمایشگاه آرایشی و آرایشگری در شمال لهستان است فرصتی برای دسترسی به بیش از ۶۵۰۰ شرکت کننده از Tri-City ، Pomerania و تمام لهستان .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان، اخذ ويزای نمايشگاه لهستان ، تور نمايشگاه لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ،ویزای نمایشگاهی ، ویزا کاری لهستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه لهستان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه لوازم آرایشی و آرایشگری URODA 2020 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه لوازم آرایشی و آرایشگری URODA 2020 لهستان
    • نمایشگاه لوازم آرایشی و آرایشگری URODA 2020 لهستان
    • نمایشگاه لوازم آرایشی و آرایشگری URODA 2020 لهستان
    • نمایشگاه لوازم آرایشی و آرایشگری URODA 2020 لهستان