نمایشگاه لوازم آرایشی COSMETICA STUTTGART 2019 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه لوازم آرایشی COSMETICA STUTTGART 2019 آلمان

نمایشگاه لوازم آرایشی COSMETICA STUTTGART 2019 آلمان
۰
(۰)

سری نمایشگاه های COSMETICA با موضوع  لوازم آرایشی سالانه در شهر اشتوتگارت پایتخت ایالت بادن-وورتمبرگ در جنوب غربی کشور آلمان استبرگزار میشود . نمایشگاه COSMETICA STUTTGART نامی مشهور در این عرصه می باشد و سالانه با ارائه محصولات و دستاوردهای جدید در زمینه لوازم آرایشی و سلامت دارای محبویت خاصی نیز می باشد . در نمایشگاه تجاری COSMETICA STUTTGART همه چیزهایی را که برای کارتان نیاز دارید را پیدا خواهید کرد ، از تجهیزات تا ابزار، مواد کار و غیره. علاوه بر این، شما می توانید راهنمایی های ارزشمند را از کارشناسان نمایشگاه دریافت کنید. گپ زدن با غرفه داران و دیدگاه های شما در مورد پیشرفت ها و تکنولوژی های جدید در صنایع نوپا، لوازم آرایشی و کشت ناخن را یاد بگیرید. علاوه بر محصولات با کیفیت بالا و متنوع غرفه داران، ما به شما یک برنامه پشتیبانی جامع ارائه می دهیم تا آخر هفته های نمایشگاه شما کلی مطالب آموزنده و سرگرم کننده در همه زمینه ها را دریافت کنید . در کارگاه های منحصر به فرد با سخنرانان با تجربه، می توانید تکنیک هایی را که در استودیو یا سالن خود به مشتریان قرار است بدهید را یاد بگیرید. برای پیمانکاران شرکتی، متخصصین پوست، آرایشگران و طراحان ناخن، ما برنامه های ایده آل را با هم ترکیب می کنیم.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ،ویزای آلمان توریستی, اخذ ویزای نمایشگاهی آلمان، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه لوازم آرایشی COSMETICA STUTTGART 2019 آلمان
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

    • نمایشگاه لوازم آرایشی COSMETICA STUTTGART 2019 آلمان
    • نمایشگاه لوازم آرایشی COSMETICA STUTTGART 2019 آلمان
    • نمایشگاه لوازم آرایشی COSMETICA STUTTGART 2019 آلمان
    • نمایشگاه لوازم آرایشی COSMETICA STUTTGART 2019 آلمان