ویزای نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و آرایشگری BEAUTY DAYS WARSAW 2020 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و آرایشگری BEAUTY DAYS WARSAW 2020 لهستان

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و آرایشگری BEAUTY DAYS WARSAW 2020 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه روزهای زیبایی ورشو ( هفته زیبایی ورشو ) ، نمایشگاه BEAUTY DAYS WARSAW به صورت سالانه در شهر ورشو کشور لهستان برگزار می گردد .  نمایشگاه بین المللی آرایشگری و لوازم آرایشی ، نمایشگاه BEAUTY DAYS WARSAW رویدادی برای متخصصان و دوستداران زیبایی است! نمایشگاه روزهای زیبایی بزرگترین رویدادی در اروپای مرکزی است که به صنعت آرایشی و آرایشگری اختصاص داده شده است. این نمایشگاه  مکان مناسبی برای تبلیغ و فروش محصولات و خدمات شما است ، همچنین رویدادی جهت کسب اطلاعات در مورد محصولات جدید و ایجاد ارتباطات تجاری با ارزش است. روزهای زیبایی توسط UFI تأیید شده است ، که بالاترین کیفیت آن را تأیید می کند و آن را به یکی از مهمترین رویدادهای این صنعت در جهان تبدیل می کند.

آخرین خدمات و محصولات بیش از ۶۵۰ غرفه دار از ۳۲ کشور را کشف کنید . همکاری مستقیم با تولید کنندگان ، امکان مذاکره در مورد قیمت ها و پرداخت نکردن به واسطه ها را داشته باشید. در نمایشگاه روزهای زیبایی ، مالکان و کارمندان مدیریتی در بیش از ۹۰٪ غرفه ها حضور دارند. نمایشگاه فرصتی ایده آل برای یادگیری در مورد روند فصول بهار / تابستان و پاییز / زمستان ۲۰۲۰ و جدیدترین فن آوری های مورد استفاده در صنعت آرایشی است. در طول کارگاه ها و سخنرانی ها ، آخرین راه حل هایی را خواهید یافت که به شما در دستیابی به اهداف تجاری و رسیدن به شایستگی های حرفه ای و شغلی کمک می کند . فرمول نوآورانه بازار امکان دستیابی به اهداف تجاری را ممکن می سازد. برنامه خریدار ما بطور جامع طراحی شده است تا یک تجربه رویداد بی نظیر و پربار را ارائه دهد. با تصمیم گیرندگان کلیدی کسب و کار رو در ورشو ملاقات کنید. ایده نمایشگاه Beauty Days ایجاد بستر برای دستیابی و مبادله مخاطبین تجاری از سراسر جهان ، افزایش پتانسیل سازمانی شرکت و ایجاد شناخت برند در بازار است. این نمایشگاه امکان برقراری روابط تجاری بین همه شاخه های صنعت آرایشی را فراهم می کند

شرکت در نمایشگاه فرصتی ایده آل برای آگاهی از روندهای فصلهای آینده و جدیدترین فناوریهای مورد استفاده در صنعت آرایشی است. عرضه گسترده این نمایشگاه به خصوص به دلیل تعداد قابل توجهی از تولید کنندگان مستقیم از سراسر جهان ، علاقه زیادی را برانگیخته است. این یعنی فرصتی بی نظیر برای سفارش یا خرید هر آنچه برای تولید بیشتر یا فروش و اجرای خدمات آرایشی لازم دارید!

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، اخذ ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاه لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای توریستی لهستان ، ویزای فوری لهستان ، تورهای نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه لهستان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و آرایشگری BEAUTY DAYS WARSAW 2020 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و آرایشگری BEAUTY DAYS WARSAW 2020 لهستان
    • نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و آرایشگری BEAUTY DAYS WARSAW 2020 لهستان
    • نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و آرایشگری BEAUTY DAYS WARSAW 2020 لهستان
    • نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و آرایشگری BEAUTY DAYS WARSAW 2020 لهستان