نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل SUPPLY CHAIN EVENT 2021 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل SUPPLY CHAIN EVENT 2021 فرانسه

نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل SUPPLY CHAIN EVENT 2021 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه لجستیک و حمل و نقلSUPPLY CHAIN EVENT رویداد در زنجیره تامین است که در سال ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد . این رویداد برتر برای زنجیره تأمین رویدادی نوآورانه است که بیش از ۱۲۰ غرفه دار در آن محصولات و خدمات خود را ارائه می دهند . موضوعات نمایشگاه SUPPLY CHAIN EVENT  مشاوره و خدمات ، راه حل های حمل و نقل و تدارکات ، راه حل های اتوماسیون و رباتیک ، سیستم های اطلاعاتی و ردیابی ، راه حل های مدیریت و برنامه ریزی است. با ترکیب نمایشگاه ها ، با جلسات تجاری و کنگره ها ، Supply Chain Event شتاب دهنده شما برای تحولات دیجیتال است. غرفه دارانی از ۵ حوزه تخصصی در رویداد زنجیره تأمین شرکت می کنند. پروژه های دیجیتال خود را به متحول کنید ، همایش ها در مورد روند جدید فن آوری و بازخورد در اکوسیستم ها است. برنامه کنفرانس هایی که با همکاری مجله Supply Chain برگزار می شود. این برنامه در حال حاضر در رابطه با Digital SCE است .

نمایشگاه Supply Chain Event پاریس ، یک نمایشگاه تجاری برای مدیریت زنجیره تأمین است. این نمایشگاه علاوه بر نمایشگاه دارای کنفرانس هایی با کیفیت بالا است و به یک مکان ملاقات اروپایی برای این صنعت تبدیل شده است. هدف اصلی آن مشاوران ، مجتمع های سیستم ، ارائه دهندگان خدمات ، میزبانان و شرکت های آموزشی در صنعت IT است. در این نمایشگاه غرفه داران داخلی و بین المللی با جدیدترین تکنیک ها ، مواد و نوآوری های صنعت را ارائه می دهند و در اینجا از فرصت ها برای توسعه تجارت جدید استفاده می کنند. بازدیدکنندگان می توانند در اینجا در مورد آخرین تحولات ، روندها ، محصولات و خدمات در زمینه های مختلف اطلاعات جامعی بیابند.

به طور كلی برگزاركنندگان در ۲ روز نمایشگاه در دوره قبلی ، از ۱۱ دسامبر تا ۱۲ دسامبر ۲۰۱۸ ، حدود ۳۸۷۵ بازدیدكننده از Supply Chain Event در پاریس استقبال كردند. رویداد Supply Chain در این دوره طی دو روز از چهارشنبه ۲۴ نوامبر تا پنجشنبه ۲۵ نوامبر ۲۰۲۱ در پاریس برگزار می شود.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کار فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه فرانسه مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل SUPPLY CHAIN EVENT 2021 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل SUPPLY CHAIN EVENT 2021 فرانسه
    • نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل SUPPLY CHAIN EVENT 2021 فرانسه
    • نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل SUPPLY CHAIN EVENT 2021 فرانسه
    • نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل SUPPLY CHAIN EVENT 2021 فرانسه