نمایشگاه قطعات خودرو AUTOMOTIVE PARTS EXPO 2019 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه قطعات خودرو AUTOMOTIVE PARTS EXPO 2019 لهستان

نمایشگاه قطعات خودرو AUTOMOTIVE PARTS EXPO 2019 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه AUTOMOTIVE PARTS EXPO یکی از قطب های اصلی شبکه مرکزی اروپا برای تولید کنندگان خودرو ، تولید کنندگان و توزیع کنندگان قطعات خودرو ، کارگاه های تعمیرات یا شرکای تجاری است .نمایشگاه تجاری لوازم و قطعات خودرو ها سالانه    برگزار میشود و در سال ۲۰۱۹ شهر ورشو لهستان میزبانی رویداد AUTOMOTIVE PARTS EXPO را بر عهده دارد . نمایشگاه  قطعات خودرو و فناوری در دو سطح تجاری و علمی فعالیت می کند. AUTOMOTIVE PARTS تنها یک نمایشگاه نیست ، بلکه آموزش ها و کنفرانس هایی برای متخصصان را نیز ارائه می کند . نمایشگاه قطعات خودرو رویدادی است که رهبران فن آوری اتومبیل و کارشناسان جهانی این صنعت را گرد هم جمع می کند. در طول نمایشگاه می توانید در مورد نوآوری های فن آوری مرتبط با این صنعت ، مشاوره با متخصصان ، شرکت در نمایش ها و سایر جاذبه ها آشنا شوید. شما می توانید راه حل ها و ایده هایی را پیدا کنید که به رشد شغلی شما کمک کند! این یک فرصت عالی برای ارائه محصولات شما و بدست آوردن بازار جدید برای آنها است. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای گردشگری لهستان ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی لهستان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه قطعات خودرو AUTOMOTIVE PARTS EXPO 2019 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه قطعات خودرو AUTOMOTIVE PARTS EXPO 2019 لهستان
  • نمایشگاه قطعات خودرو AUTOMOTIVE PARTS EXPO 2019 لهستان
  • نمایشگاه قطعات خودرو AUTOMOTIVE PARTS EXPO 2019 لهستان
  • نمایشگاه قطعات خودرو AUTOMOTIVE PARTS EXPO 2019 لهستان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Ptak Warsaw Expo