نمایشگاه قالب گیری و ریخته گری EUROGUSS 2022 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه قالب گیری و ریخته گری EUROGUSS 2022 آلمان

نمایشگاه قالب گیری و ریخته گری EUROGUSS 2022 آلمان
۰
(۰)

EUROGUSS  عنوان یک نمایشگاه بین المللی بازرگانی با موضوعات ریخته گری شامل : فن آوری ، فرآیندها ، محصولات است که طبق برنامه قرار است در تاریخ ۱۸-۲۰ ژانویه ۲۰۲۲ در شهر نورنبرگ کشور آلمان برگزار گردد . گردهمایی بین المللی صنعت ریخته گری در بزرگترین نمایشگاه قالب گیری و ریخته گری که برای چهاردهمین بار برگزار میشود . در نمایشگاه EUROGUSS  محصولات و راه حل های ابتکاری برای فرآیندهای ریخته گری مانند ریخته گری آلومینیوم ، ریخته گری منیزیم یا ریخته گری روی را نشان داده میشود. این رویداد همچنین بر موضوعاتی مانند نمونه سازی سریع ، ماشین آلات قالب گیری  و آزمایش مواد متمرکز است. 

کریستوفر باس ، مدیر و مدیر بین المللی رویداد EUROGUSS می گوید: EUROGUSS 2022 به وضوح رویدادی است که نباید در این بخش از دست داد و رویدادی است که برای همه موضوعات ریخته گری از جمله تامین کنندگان و البته همه خریداران قطعات قالب گیری جذاب است. ما از نزدیک در حال بررسی این هستیم که چه خدمات آنلاین اضافی را در رویداد حضوری تقویت کرده و به طور معنی داری تکمیل می کند. پورتال آنلاین SPOTLIGHTMETAL که ما در سال ۲۰۱۸ راه اندازی کردیم ، نقطه شروع بسیار خوبی را به ما می دهد. “

امار نمایشگاه ریخته گری آلمان شامل ۷۵۸ غرفه دار و حدود ۱۵۰۰۰ بازدید کننده تجاری بوده است که بیش از نیمی از غرفه داران از خارج آمده بودند و اکثریت شرکت کنندگان بین المللی EUROGUSS از سایر نقاط اروپا به طور معمول حضور داشتند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آلمان مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه قالب گیری و ریخته گری EUROGUSS 2022 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه قالب گیری و ریخته گری EUROGUSS 2022 آلمان
    • نمایشگاه قالب گیری و ریخته گری EUROGUSS 2022 آلمان
    • نمایشگاه قالب گیری و ریخته گری EUROGUSS 2022 آلمان
    • نمایشگاه قالب گیری و ریخته گری EUROGUSS 2022 آلمان