ویزای نمایشگاه فناوری رسانه و پخش IBC 2020 هلند | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه فناوری رسانه و پخش IBC 2020 هلند

نمایشگاه فناوری رسانه و پخش IBC 2020 هلند
۰
(۰)

نمایشگاه معروف رسانه های تصویری IBC ، نمایشگاه IBC نمایش آخرین فناوری ها و مهمترین ایده های تجاری در زمینه پخش و رسانه است که سالانه برگزار میشود . نمایشگاه IBC در سال ۲۰۲۰ در شهر آمستردام کشور هلند برگزار خواهد شد . نمایشگاه IBC متعلق به IBC است که توسط اداره صنعت اداره می شود. شش نهاد بین المللی پیشرو  در IBC دارای نمایندگانی برای غرفه داران و بازدید کنندگان هستند. IBC365 یک بستر جامع online آنلاین است که دانش تجاری را برای صنایع سرگرمی و صنعت فناوری فراهم می کند. نمایشگاه IBC Show از سال ۱۹۶۷ ” برگزار میشود .  پایه و اساس IBC بر پایه استعداد اصلی کارمندان ما که برای دستیابی به هدف نهایی کار می کنند ساخته شده است.به عنوان یک رویداد شبکه پیشرو در صنعت ، ما به سازگاری و خلاقیت خود افتخار می کنیم در حالی که دائما در جستجوی راه هایی برای بهبود هستیم.

در کنفرانس IBC نیز ۳۰۰ سخنران با بیش از ۱۱۰۰ نماینده حضور خواهند داشت . خود نمایشگاه در سال ۲۰۱۹ دارای ۱۷۰۰ غرفه دار بود که بستر مناسبی برای شبکه ، ایجاد روابط و کشف آخرین روندها و فن آوری ها را فراهم کرده بود .

کنفرانس و نمایشگاه بین المللی پخش ، تأثیرگذارترین نمایشگاه رسانه ، سرگرمی و فناوری در جهان است. IBC نمایشگاهی است که فناوری های پیشرفته رسانه ای و فرصت های بی نظیر شبکه ای را برای متخصصان رسانه که درگیر در ایجاد محتوا ، مدیریت و تحویل هستند در اختیار انها قرار میدهد .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای هلند و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت هلند ، ويزای نمايشگاهی هلند ، تور نمايشگاهی هلند ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری هلند ، ویزای تحصیلی هلند ،رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه هلند مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه فناوری رسانه و پخش IBC 2020 هلند
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه فناوری رسانه و پخش IBC 2020 هلند
  • نمایشگاه فناوری رسانه و پخش IBC 2020 هلند
  • نمایشگاه فناوری رسانه و پخش IBC 2020 هلند
  • نمایشگاه فناوری رسانه و پخش IBC 2020 هلند
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • IBC