نمایشگاه فناوری بسته بندی WARSAW PACK 2021 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه فناوری بسته بندی WARSAW PACK 2021 لهستان

نمایشگاه فناوری بسته بندی WARSAW PACK 2021 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه بسته بندی ورشوو لهستان ، نمایشگاه WARSAW PACK یک رویداد تجاری در زمینه فناوری بسته بندی است که سالانه در این شهر برگزار می گردد . نمایشگاه WARSAW PACK یک نمایشگاه بین المللی با موضوعات فناوری بسته بندی ، مواد بسته بندی و Intralogistics است . رویداد WARSAW PACK سریعترین رشد نمایشگاهی را در زمینه فناوری بسته بندی و بسته بندی در کشور لهستان داشته است. سری ششم نمایشگاه تجاری ورشو پک در اروپای مرکزی صنعت بسته بندی و بخشهای مکمل آن را گرد هم آورده است. 
نمایشگاه WARSAW PACK از ۶ بخش نمایشگاهی تشکیل شده است : ۱. تکنیک های بسته بندی ، ۲. بسته بندی ، ۳. لیبل ها ، برچسب زدن و چاپ ، ۴. اتوماسیون ، ۵. تجارت الکترونیکی ، ۶. تدارکات و ذخیره سازی.
در طول این رویداد مواد غذایی ، آرایشی ، دارویی ، شیمیایی ، حمل و نقل ، بسته بندی صنعتی و همچنین ماشین آلات تولید کننده بسته بندی ، ماشین آلات بسته بندی و طیف گسترده ای از برچسب ها و دستگاه های برچسب گذاری به شما ارائه می شود.همچنین رویداد توسط کنفرانس ها ، مسابقات و یک منطقه ویژه ایجاد شده برای جلسات تجاری غنی شده است.
کنفرانس : “روندها و نوآوری ها در صنعت بسته بندی” با سازمان دهندگی اتاق بسته بندی لهستان ، شبکه تحقیقاتی Łukasiewicz – موسسه بیوپلیمرها و الیاف شیمیایی ، مرکز تحقیق و توسعه بسته بندی COBRO ، اولین دوره کنفرانس “روندها و نوآوری ها در بخش بسته بندی” در طی نمایشگاه بین المللی فناوری بسته بندی ورشو برگزار می شود. این رویداد رایگان است و برای بازدیدکنندگان و غرفه داران شرکت در آن آزاد است. هدف از این کنفرانس ترویج روندهای نوآورانه موجود در بازار بسته بندی و ارائه جالبترین روش های اجرای آنها است. کارشناسان دعوت شده راه حل هایی ارائه می دهند که در کارهای روزمره آنها به خوبی کار می کنند. شرکت کنندگان در این نشست فرصت بحث و تبادل نظر در مورد راه حل های موجود را خواهند داشت.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کار لهستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی لهستان مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه فناوری بسته بندی WARSAW PACK 2021 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه فناوری بسته بندی WARSAW PACK 2021 لهستان
    • نمایشگاه فناوری بسته بندی WARSAW PACK 2021 لهستان
    • نمایشگاه فناوری بسته بندی WARSAW PACK 2021 لهستان
    • نمایشگاه فناوری بسته بندی WARSAW PACK 2021 لهستان