نمایشگاه و کنفرانس فناوری ارتباطات نوری THE ECOC EXHIBITION 2020 بلژیک | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس فناوری ارتباطات نوری THE ECOC EXHIBITION 2020 بلژیک

ویزای کانادا
۱
(۱)

کنفرانس و نمایشگاه فناوری ارتباطات فیبر نوری THE ECOC EXHIBITION که سالانه در قاره اروپا برگزار می گردد و در سال ۲۰۲۰ در بروکسل بلژیک برگزار خواهد شد . نمایشگاه ECOC بزرگترین رویداد ارتباطات نوری اروپاست، یک مکان مهم برای تصمیم گیری های ارشد در صنعت فناوری ارتباطات فیبر نوری است. نمایشگاه ECOC 2020 طبق برنامه ریزی ، ۲۱-۲۳ سپتامبر ۲۰۲۰ در بروکسل انجام میشود . این نمایشگاه در بروکسل در EXPO در  بلژیک برگزار می شود و بار دیگر آخرین محصولات و خدمات را به نمایش می گذارد ، همچنین فرصتی بی نظیر برای دیدار و شبکه شدن با تهیه کنندگان کلیدی و رهبران این صنعت فراهم می کند. برای سه روز شبکه سازی ، اشتراک گذاری ایده ها ، یادگیری و توسعه کسب و کارهای جدید ، بیش از ۶۰۰۰ همکار ، مشتری ها و شرکت ها به همراه بیش از ۳۳۰ غرفه بین المللی در آن شرکت می کنند. نمایشگاه ECOC تقریباً ۲۵ سال در حال فعالیت است و به عنوان بزرگترین نمایشگاه ارتباطات نوری در اروپا و محل ملاقات مهم برای تصمیم گیرندگان از سراسر صنعت فناوری ارتباطات فیبر نوری تبدیل شده است. در سال ۲۰۲۰ این رویداد به بروکسل بلژیک می رود و بار دیگر فرصتی کلیدی را برای شما فراهم می کند تا شرکت ، مارک یا محصول خود را به مخاطبان بین المللی با حضور بیش از ۶۵۰۰ تصمیم گیرنده در این صنعتمعرفی کنید که به دنبال بهترین راه حل ها برای چالش های تجاری خود هستند. نمایشگاه ECOC با پشتیبانی یک کمپین جامع بازاریابی ، تبلیغات ، روابط عمومی و رسانه های اجتماعی ، راهی مقرون به صرفه برای نشان دادن شرکت شما به این صنعت است.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای بلژیک و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت بلژیک ، اخذ ويزای نمايشگاهی بلژیک ، تور نمايشگاه بلژیک ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری بلژیک ، ویزای فوری بلژیک ، تورهای نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه بلژیک مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس فناوری ارتباطات نوری THE ECOC EXHIBITION 2020 بلژیک
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس فناوری ارتباطات نوری THE ECOC EXHIBITION 2020 بلژیک
    • نمایشگاه و کنفرانس فناوری ارتباطات نوری THE ECOC EXHIBITION 2020 بلژیک
    • نمایشگاه و کنفرانس فناوری ارتباطات نوری THE ECOC EXHIBITION 2020 بلژیک
    • نمایشگاه و کنفرانس فناوری ارتباطات نوری THE ECOC EXHIBITION 2020 بلژیک