ویزای نمایشگاه و کنفرانس فاضلاب ABWASSER.PRAXIS - EXPO & CONGRESS 2021 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه و کنفرانس فاضلاب ABWASSER.PRAXIS – EXPO & CONGRESS 2021 آلمان

نمایشگاه و کنفرانس فاضلاب ABWASSER.PRAXIS - EXPO & CONGRESS 2021 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه و کنگره تجاری ABWASSER.PRAXIS – EXPO & CONGRESS که منحصراً به موضوع فاضلاب اختصاص یافته است  دوسالی یکبار در شهر اوفنبورگ در غرب ایالت بادن-وورتمبرگ آلمان برگزار میشود .
ABWASSER.PRAXIS – EXPO & CONGRESS در واقع نمایشگاه تجاری بخش فناوری شهرداری است که در سپتامبر ۲۰۲۱ ، KommTec برای دومین بار در Offenburg آنرا برگزار می کند. نمایشگاه تجاری ABWASSER.PRAXIS – EXPO & CONGRESS با برنامه سخنرانی در سه زمینه اصلی راه سازی و زیرساخت ها ، ژئوتکنیک ، فاضلاب و مدیریت و بازیافت زباله اختصاص یافته است. در اولین نمایش در سپتامبر ۲۰۱۹ ، KommTec فناوری زنده را برای تجربه و آزمایش نشان داد. از آنجا که بازدیدکنندگان قادر به کشف فناوری ، وسایل نقلیه ، ماشین آلات و دستگاه های شهری از خدمات زمستانی گرفته تا نگهداری و تمیزکاری فضای سبز تا نگهداری جاده ها بودند همه موارد را در یک مکان مشاهده کردند و از این موضوع راضی بودند و این ایده ای بود که با استقبال خوبی روبرو شد.
بازدید کنندگان تجاری نمایشگاه ABWASSER.PRAXIS – EXPO & CONGRESS شامل شهرداری ها ، شرکت های فاضلاب و مهندسی عمران ، دفن زباله و مدیریت پسماند ، مجریان و سرمایه گذاران ، دفاتر مشاوره و مهندسی و همچنین برنامه ریزان شهری و معماران بودند .
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، اخذ ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای کار آلمان ، اخذ ویزای تحصیلی آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس فاضلاب ABWASSER.PRAXIS - EXPO & CONGRESS 2021 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس فاضلاب ABWASSER.PRAXIS - EXPO & CONGRESS 2021 آلمان
    • نمایشگاه و کنفرانس فاضلاب ABWASSER.PRAXIS - EXPO & CONGRESS 2021 آلمان