ویزای نمایشگاه غذا ، نوشیدنی ، شیرینی و نانوایی GAST EXPO 2021 اسلوونی | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه غذا ، نوشیدنی ، شیرینی و نانوایی GAST EXPO 2021 اسلوونی

نمایشگاه غذا ، نوشیدنی ، شیرینی و نانوایی GAST EXPO 2021 اسلوونی
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی تخصصی غذا ، نوشیدنی ، قهوه ، شیرینی ، نان ، پذیرایی و تجهیزات هتل GAST EXPO سالانه برگزار می گردد.  شهر لیوبلیانا پایتخت کشور اسلوونی با حدود ۲۷۰ هزار نفر جمعیت که بزرگ‌ترین شهر این کشور نیز می باشد میزبانی رویداد GAST EXPO را بر عهده دارد .
آخر هفته ژانویه به طور سنتی برای جشن دستاوردها ، اقدامات موفقیت آمیز ، روندها و نوآوری های فناوری در این حرفه در  Ho-Re-Ca ، چه در داخل و چه در خارج از کشور به دست آورده است اختصاص دارد. در نمایشگاه و مرکز همایش های لیوبلیانا ، درها به روی بازدید کنندگان نمایشگاه GAST EXPO باز است. این نمایشگاه ها با حضور چشمگیر بین المللی چهاردهمین دوره متوالی خود را جشن خواهد گرفت .
نمایشگاه های بین المللی تخصصی GASTexpo & Ice Cream از زیبایی ها و مهمان نوازی های با شکوه تمامی برخوردار هستند. ما در حال تجربه روندها ، موفقیت ها و نوآوری های فناوری هستیم که توسط بیش از ۵۰۰ غرفه دار برای بیش از بیست هزار بازدید کننده ارائه شده است. نمایشگاه سلایق مختلف را برای جامعه فراهم می کند ، شبکه های منحصر به فرد و ارتباطات تجاری را فراهم می سازد. حرفه ای بودن و کیفیت نمایشگاه توسط کارگاه ها ، آموزش ها و مسابقات متعددی که توسط بزرگترین سرآشپزها و متخصصان صنعت تهیه شده است تضمین می گردد .
نمایشگاه های GAST EXPO پیشروترین نمایشگاه های تجاری بین المللی در زمینه Ho-Re-Ca (هتل ها ، رستوران ها ، پذیرایی ها) در منطقه است و سالانه بیش از ۲۰،۰۰۰ بازدید کننده از داخل و خارج از کشور را به خود جلب می کند.
آخرین روندهای غذایی و نوآوری های فناوری در صنعت مهمان داری و هتلداری را دریافت کنید . غذا ، نوشیدنی ها ، قهوه ، شیرینی ها ، نان ها، بستنی ، لوازم صنعت مهمانداری و هتل مفاد اصلی این رویداد اند .  

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اسلوونی و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسلوونی ، ويزای نمايشگاهی اسلوونی ، تور نمايشگاهی اسلوونی ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری اسلوونی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه اسلوونی مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه غذا ، نوشیدنی ، شیرینی و نانوایی GAST EXPO 2021 اسلوونی
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه غذا ، نوشیدنی ، شیرینی و نانوایی GAST EXPO 2021 اسلوونی
  • نمایشگاه غذا ، نوشیدنی ، شیرینی و نانوایی GAST EXPO 2021 اسلوونی
  • نمایشگاه غذا ، نوشیدنی ، شیرینی و نانوایی GAST EXPO 2021 اسلوونی
  • نمایشگاه غذا ، نوشیدنی ، شیرینی و نانوایی GAST EXPO 2021 اسلوونی
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Gospodarsko razstavisce