ویزای نمایشگاه غذای اسکاتلندی SCOTLAND'S SPECIALITY FOOD SHOW 2021 انگلیس | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه غذای اسکاتلندی SCOTLAND’S SPECIALITY FOOD SHOW 2021 انگلیس

نمایشگاه غذای اسکاتلندی SCOTLAND'S SPECIALITY FOOD SHOW 2021 انگلیس
۰
(۰)

نمایشگاه غذای ویژه اسکاتلندی ها ، رویداد SCOTLAND’S SPECIALITY FOOD SHOW تنها نمایشگاه تجاری در اسکاتلند برای بخش ویژه غذا و نوشیدنی است که از ۱۹ تا ۲۱ ژانویه ۲۰۲۰ در Glasgow’s SEC برگزار می شود. بیش از ۱۵۰ شرکت هزاران محصول را به حدود ۱۰۰۰ خریدار غذای اختصاصی مغازه ها ، مغازه های مزرعه ، خرده فروشان مواد غذایی ویژه و خریداران سالن های غذایی ارائه می دهند. این نمایشگاه با بزرگترین نمایشگاه تجاری اسکاتلند برای بخش هدیه که میزبان ۴۵۰ غرفه دار و ۳۰۰۰ خریدار است ،همزمان واقع شده است. این یک رویداد منحصر به فرد در اسکاتلند است که در SEC در گلاسگو برگزارمیشود.  هنگامی که مشارکت خود را در نمایشگاه غذای ویژه اسکاتلند تأیید کردید ، از یک کمپین تبلیغاتی چند رشته ای که ۲۰۰۰۰ خریدار به نام در اسکاتلند ، شمال انگلیس و خارج از کشور را از طریق تبلیغات چاپی ، الکترونیکی یا تحت وب استفاده می کنند ، بهره مند خواهید شد.شرکت شما در لیست غرفه داران این سایت ظاهر می شود و شما می توانید تصاویر محصولات خود را در لیست بازاریابی ما ارسال کنید. شما در فهرست غرفه داران که در نمایشگاه به تمام خریداران ثبت شده توزیع می شود و همچنین در فهرست غرفه داران آنلاین ما که به مدت ۹ ماه پس از رویداد زنده باقی می ماند ، قرار می گیرید.

نمایشگاه غذای ویژه اسکاتلند در طی ۳ روز از ۱۹ تا ۲۱ ژانویه ۲۰۲۰ در Glasgow’s SEC (سالن ۴) برگزار می شود. بیش از ۱۷۰ شرکت هزاران محصول را به حدود ۱۰۰۰ خریدار غذای اختصاصی و ۳۵۰۰ خریدار تجاری از فروشگاه های بزرگ ، ارائه می دهند. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزا انگلیس و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت انگلیس ، ويزای نمايشگاه انگلیس ، تور نمايشگاهی انگلیس ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری انگلیس ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی انگلیس مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه غذای اسکاتلندی SCOTLAND'S SPECIALITY FOOD SHOW 2021 انگلیس
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه غذای اسکاتلندی SCOTLAND'S SPECIALITY FOOD SHOW 2021 انگلیس
  • نمایشگاه غذای اسکاتلندی SCOTLAND'S SPECIALITY FOOD SHOW 2021 انگلیس
  • نمایشگاه غذای اسکاتلندی SCOTLAND'S SPECIALITY FOOD SHOW 2021 انگلیس
  • نمایشگاه غذای اسکاتلندی SCOTLAND'S SPECIALITY FOOD SHOW 2021 انگلیس
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Clarion Events Ltd
  • Springboard Events Ltd