نمایشگاه طراحی ARENA DESIGN 2019 لهستان

نمایشگاه طراحی ARENA DESIGN 2019 لهستان

نمایشگاه طراحی سالانه ARENA DESIGN با میزبانی پوزنان یکی از شهرهای بزرگ و مهم لهستان در غرب این کشورکه در نزدیکی مرز لهستان و آلمان واقع شده‌است برگزار خواهد شد . همان طور که از نام نمایشگاه بر می آید موضوع اصلی این نمایشگاه طراحی است . نمایشگاه ARENA DESIGN مهم ترین رویداد ترویج طراحی های نوآورانه در بالاترین سطح و ایجاد فضایی برای همکاری بین طراحان و تولید کنندگان در کشور لهستان است. این رویداد به صنایع خلاقانه نیز مرتبط شده است: طراحان داخلی و معماران، علاقه مندان خلاق، افرادی که به دنبال مواد جدید و راه حل های تکنولوژیکی جدید هستند و در آخر دانشجویان دانشگاهی هنری و فنی از این نمایشگاه استقبال خواهند کرد. ARENA DESIGN یک محل منحصر به فرد برای جلسات تجاری بین تولید کنندگان و طراحان و همچنین فضایی جهت نمایش ارائه آخرین دستاوردها در زمینه طراحی است.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی لهستان می باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه طراحی ARENA DESIGN 2019 لهستان
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

  • نمایشگاه طراحی ARENA DESIGN 2019 لهستان
  • نمایشگاه طراحی ARENA DESIGN 2019 لهستان
  • نمایشگاه طراحی ARENA DESIGN 2019 لهستان
  • نمایشگاه طراحی ARENA DESIGN 2019 لهستان
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Poznan International Fair