نمایشگاه طراحی و ساخت و ساز FUTUREBUILD 2022 انگلیس | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه طراحی و ساخت و ساز FUTUREBUILD 2022 انگلیس

نمایشگاه طراحی و ساخت و ساز FUTUREBUILD 2022 انگلیس
۰
(۰)

نمایشگاه آینده ساخت FUTUREBUILD سالانه برگزار می گردد . طراحی و ساختن آینده ای پایدار با نمایشگاه Ecobuild که بزرگترین رویداد جهان برای طراحی پایدار، ساخت و ساز و محیط ساخت بریتانیا از هر نوع است. برای پروژه های ساختمانی، بازسازی، مسکونی و تجاری کاربرد دارد .

رویداد فیوچر بیلد پیشگام در نوآوری، کادری باهوش، متفکر و مبتکران را گرد هم می آورد تا صنعت ساختمان را متحول کند.

نمایشگاه Futurebuild 2022 در شش بخش تنظیم شده و راه حل های نوآورانه ای را برای رسیدگی به بزرگترین چالش های پیش روی ساحتمان ارائه می دهد. این بخش ها عبارتند از ساختمان‌ها، انرژی، زیرساخت‌های حیاتی، فضاهای داخلی، خارج از محیط و مواد و منابع.

برنامه سمینار این موضوعات کلیدی را نیز پوشش می دهد، آموزش و یادگیری را در دو مرحله ارائه می دهد. جلسات سمینار توسط کارشناسان برجسته از شرکای صنعتی و انجمن های ما ارائه خواهد شد.

شکی نیست که Futurebuild 2020 نوآورانه‌ترین و آینده‌نگرترین برندها را از سراسر جهان با تصمیم‌گیرندگان پیشرو که همگی هدف مشترکی دارند، گرد هم آورده است و یک محیط ساخته‌شده پایدارتر ارائه می‌کند.

Futurebuild 2020 در آمار:

نمایشگاه Futurebuild بیش از ۲۰۵۰۰ تصمیم گیرنده را از سراسر صنعت ساختمان، با مشخص کننده ها و خریداران فعال از این شرکت های پیشرو گرد هم می آورد. این آینده‌اندیشان به شما کمک می‌کنند تا تغییراتی را ایجاد کنند که آینده محیط ساختمان ها را شکل می‌دهد. بازدیدکنندگان همچنین به خاطر برنامه دانش پیشرو در صنعت خود که متعهد به ایجاد تغییر از طریق یادگیری است، به Futurebuild می ایند. سمینارها در مراحل اصلی به اشتراک گذاری جدیدترین تفکرات و تحقیقات اختصاص داده شده است، در حالی که کنفرانس فرصتی برای بحث و گفتگو در مورد بزرگترین مسائل پیش روی محیط ساخته شده فراهم می کند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور انگلیس و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت انگلیس ، اخذ ويزای نمايشگاهی انگلیس ، تور نمايشگاهی انگلیس ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کار انگلیس ،رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه انگلیس مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه طراحی و ساخت و ساز FUTUREBUILD 2022 انگلیس
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه طراحی و ساخت و ساز FUTUREBUILD 2022 انگلیس
    • نمایشگاه طراحی و ساخت و ساز FUTUREBUILD 2022 انگلیس
    • نمایشگاه طراحی و ساخت و ساز FUTUREBUILD 2022 انگلیس
    • نمایشگاه طراحی و ساخت و ساز FUTUREBUILD 2022 انگلیس