نمایشگاه صنعت چسب EXPOBONDING 2018 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه صنعت چسب EXPOBONDING 2018 لهستان

نمایشگاه فناوری چسب EXPOBONDING 2019 لهستان
۰
(۰)

 

سری دوم رویداد ExpoBONDING که به صنعت چسب و متعلقات آن اختصاص داده شده . این نمایشگاه فناوری در نوامبر ۲۰۱۸ در مرکز کنفرانس شهر ساسنوویتس که یکی از شهرهای جنوبی لهستان است برگزار میشود . هدف نمایشگاه ExpoBONDING این است که برای ایجاد یک جلسات دوره ای در همین محدوده، با ارائه و بحث بین تولید کنندگان و توزیع کنندگان مواد و تجهیزات در زمینه پیوند با مشتریان بالقوه خود – نمایندگان صنعتی انتخاب کند. به موازات نمایشگاه ExpoBONDING، دومین سمینار بین المللی صنایع چسب برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه چسب های صنعتی، شرکت های تمیز کاری سطوح و مواد شیمیایی صنعتی، سد سازی و رزین ها، اسلحه و ابزار خاص، روبات ها و خط رباتیک از چسب، لوازم جانبی و ابزارآلات دستی، محصولات ایمنی ارائه میشود .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای تجاری لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمایشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و لیست نمایشگاهی لهستان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه صنعت چسب EXPOBONDING 2018 لهستان
1,750,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه صنعت چسب EXPOBONDING 2018 لهستان
750,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

  • نمایشگاه صنعت چسب EXPOBONDING 2018 لهستان
  • نمایشگاه صنعت چسب EXPOBONDING 2018 لهستان
  • نمایشگاه صنعت چسب EXPOBONDING 2018 لهستان
  • نمایشگاه صنعت چسب EXPOBONDING 2018 لهستان
  • نمایشگاه صنعت چسب EXPOBONDING 2018 لهستان
  • نمایشگاه صنعت چسب EXPOBONDING 2018 لهستان