نمایشگاه و کنفرانس صنعت هوانوردی AVIATION FORUM HAMBURG 2020 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس صنعت هوانوردی AVIATION FORUM HAMBURG 2020 آلمان

نمایشگاه و کنفرانس صنعت هوانوردی AVIATION FORUM HAMBURG 2020 آلمان
۰
(۰)
نمایشگاه و همایش هوانوردی هامبورگ سالانه با نام AVIATION FORUM HAMBURG در شهر هامبورگ امسال هم برگزار میشود و ۱۰ امین سال برگزاری خود را جشن میگیرد . در نمایشگاه هواپیمایی هامبورگ ، بیش از ۸۰۰ تصمیم گیرنده و کارشناس صنعت هوانوردی برای گفتگو در مورد تحولات و چالش های آینده با هم دیدار می کنند. این گروه از شرکت کنندگان شامل OEM ، تولید کنندگان و تأمین کنندگان در تمام سطوح ، تصمیم گیران سیاسی و رهبران فکری از آلمان ، اروپا و سراسر جهان است. انجمن هوانوردی هامبورگ بستر مناسبی را برای تبادل ، شبکه سازی و ایجاد مشارکت های جدید ارائه می دهد.به خصوص به دلیل عواقب اقتصادی همه گیر کرونا ، جمع کردن اعضا و برگزاری این نمایشگاه صنعتی برای ما از همیشه مهمتر است.
از سخنرانی ها و اطلاعات در مورد فن آوری های جدید ، موارد مختل کننده و تفسیرهای واقعی از یک صنعت هوا فضا و دیجیتال لذت ببرید.

نمایشگاه بین المللی صنعت هوا فضا آخرین محصولات و خدمات را تا برنامه های زمینی و هوایی را نشان می دهد. این نمایشگاه همه ساله برگزار می شود. علاوه بر این ، سخنرانی های با کیفیت بالا و تورهای هدایت شونده برگزار می شود که با مباحث متعددی در صنعت حمل و نقل هوایی سروکار دارند. بازدیدکنندگانی که از شرکتهای صنعتی و مدیران تأمین کننده بیشترین تصمیم را می گیرند ، می توانند از این همایش ها در مورد آخرین روندها و راه حلهای مربوط به بخش خود مطلع شده و از فرصت توسعه کسب و کار جدید استفاده کنند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، اخذ ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، ویزای کار آلمان ، اخذ ویزای تحصیلی آلمان ،  مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آلمان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج نمایشگاه و کنفرانس صنعت هوانوردی AVIATION FORUM HAMBURG 2020 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه و کنفرانس صنعت هوانوردی AVIATION FORUM HAMBURG 2020 آلمان
  • نمایشگاه و کنفرانس صنعت هوانوردی AVIATION FORUM HAMBURG 2020 آلمان
  • نمایشگاه و کنفرانس صنعت هوانوردی AVIATION FORUM HAMBURG 2020 آلمان
  • نمایشگاه و کنفرانس صنعت هوانوردی AVIATION FORUM HAMBURG 2020 آلمان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • IPM GmbH (Institut für Produktionsmanagement)