نمایشگاه تکنولوژی صنایع نوشیدنی و مواد غذایی DRINKTEC 2022 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه تکنولوژی صنایع نوشیدنی و مواد غذایی DRINKTEC 2022 آلمان

نمایشگاه صنعت نوشیدنی و مواد غذایی DRINKTEC 2022 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه تجاری بین المللی فناوری نوشیدنی و مواد غذایی آلمان فقط چهار سالی یکبار در شهر مونیخ کشور آلمان با عنوان DRINKTEC برگزار می گردد . پس اگر قصد شرکت در نمایشگاه DRINKTEC آلمان را دارید نباید فرصت شرکت در رویداد DRINKTEC 2022 را امسال از دست بدهید . اما دوره قبلی رویداد DRINKTEC در سال ۲۰۱۷ برگزار شده که دارای این آمار است : در سال ۲۰۱۷، ۱۷۴۹ غرفه‌دار و بیش از ۷۶۰۰۰ بازدیدکننده از سراسر جهان در drinktec در مونیخ شرکت کردند، DRINKTEC جایی بود که استانداردهای جدیدی را برای کیفیت و کمیت تعیین کرد: سبک بین‌المللی این نمایشگاه همچنان به رشد خود ادامه داد و ۶۶ درصد از بازدیدکنندگان و ۷۱ درصد از غرفه‌داران از خارج از کشور آلمان آمده بودند. در مجموع ۸۴ درصد از بازدیدکنندگان تصمیم گیرندگان شرکت های مربوطه بودند.
drinktec در سراسر دنیا یک شبکه قدرتمند است که نمایشگاه تجاری پیشرو در جهان برای صنعت نوشیدنی و مواد غذایی  را در بر می گیرد: drinktec که در آلمان برگزار می شود و همچنین فناوری نوشیدنی هند و CHINA BREW CHINA BEVERAGE را در برمی گیرد .

شرکت شما هم می تواند بخشی از جامعه بین المللی drinktec باشد

از نمایشگاه ها به عنوان بسترهای شبکه عالی استفاده کنید
با رهبران بازار، غرفه داران حرفه ای و بازدیدکنندگان واجد شرایط از صنعت نوشیدنی، لبنیات و مواد غذایی آشنا شوید.
از برنامه های پشتیبانی به عنوان امکان انتقال دانش عالی استفاده کنید
از برند قوی drinktec و شبکه بین المللی آن بهره مند شوید

بخش روغن ها و کل دنیای روغن ها و چربی ها : روغن + چربی در ترکیب با drinktec یک مفهوم اثبات شده است. نمایشگاه ویژه ای از طیف گسترده ای از فناوری پر کردن و بسته بندی روغن ها ارائه شده در drinktec، نمایشگاه تجاری پیشرو در جهان که بخش مواد غذایی مایع را تقویت می کند.این موضوع شامل ماشین آلات، قطعات و لوازم جانبی برای تولید و فرآوری بیشتر روغن ها و چربی های گیاهی و حیوانی است. روغن + چربی به عنوان یک منطقه ویژه در سالن C3 تعیین شده است. در آخرین نمایشگاه روغن + چربی ۲۰۱۷، حدود ۵۰ غرفه‌دار از ۱۶ کشور جدیدترین ماشین‌آلات، تجهیزات، اجزا، فرآیندها و راه‌حل‌های صنعت روغن‌ها و چربی‌ها را ارائه کردند. این امر آن را به مهم ترین محل گردهمایی صنعت برای تولیدکنندگان، تصفیه کنندگان و تاجران روغن ها و چربی های گیاهی و حیوانی تبدیل می کند.

برنامه حمایتی drinktec 2022 در نمایشگاه ۱۲ – ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۲ | مسه مونیخ

آینده و نوآوری، بازار و فناوری، کارایی و حفظ منابع، انتقال دانش و بینش های عملی: برنامه حمایتی drinktec دیدگاه های زیادی را در مورد راه حل های برنامه های کاربردی شما در صنعت نوشیدنی و مواد غذایی مایع ارائه می دهد.
کارشناسان این صنعت دانش خود را در رویدادهای مختلف inspira-ti-on.hub، place2beer، Start-up Stage و روغن‌ها+چربی‌ها به اشتراک می‌گذارند و تنها یک چیز در ذهن دارند: پیشبرد این صنعت. از این برنامه بدون پیچیدگی و دسترسی آزاد بهره ببرید.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ويزای تجاری آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاه آلمان مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه صنعت نوشیدنی و مواد غذایی DRINKTEC 2022 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه صنعت نوشیدنی و مواد غذایی DRINKTEC 2022 آلمان
  • نمایشگاه صنعت نوشیدنی و مواد غذایی DRINKTEC 2022 آلمان
  • نمایشگاه صنعت نوشیدنی و مواد غذایی DRINKTEC 2022 آلمان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Messe München GmbH