ویزای نمایشگاه صنعت مواد غذایی CFIA RENNES 2020 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه صنعت مواد غذایی CFIA RENNES 2020 فرانسه

نمایشگاه صنعت مواد غذایی CFIA RENNES 2020 فرانسه
۴.۵
(۲۰)

نمایشگاه سالانه صنایع غذایی شهر رن فرانسه که با عنوان CFIA RENNES در سال ۲۰۲۰ نیز برگزار می گردد . شهر رن مرکز ایالت بروتاین در فرانسه است. از سال ۱۹۹۷ ، رویداد اصلی بخش فرآوری مواد غذایی CFIA RENNES یک بستر تجاری برای همه ذینفعان بخش برتر تولید فرانسه ، از نظر گردش مالی و مشاغل بوده است . نمایشگاه CFIA سه روز به طول می انجامد و بیش از ۲۲ هزار حرفه ای و ۱۶۰۰ شرکت در آن حضور دارند . موقعیت استراتژیک این نمایشگاه در قلب فرانسه ، منطقه برتر پردازش مواد غذایی در اروپا ، برای تولید کنندگان ارزش افزوده دارد. نمایشگاه فرآوری مواد غذایی CFIA RENNES همچنین با بیش از ۷۰،۰۰۰ کارمند و گردش مالی نزدیک به ۳۳ میلیارد یورو (Abea) در رده اصلی اقتصادی بریتانیا قرار دارد. CFIA با برجسته سازی روندها و موضوعات ، با استفاده از موارد زیر پاسخگوی نیازهای ذینفعان و تغییرات در اکوسیستم فرآوری مواد غذایی است:

بازدید کنندگان ما چه کسانی هستند؟

در بزرگترین کارخانه فرآوری مواد غذایی در فرانسه ، همه چیز برای تسهیل شبکه و ایجاد پیوند بین همه ذینفعان و تصمیم گیرندگان در این بخش طراحی شده است. CFIA مکانی بی نظیر برای انجام کار و ایجاد مشارکتهای جدید است. تصمیم گیرندگان ، خریداران ، تکنسین ها: CFIA جایی است که متخصصان نماینده کلیه جایگاه ها در شرکت های فرآوری مواد غذایی برای تولید ، سرمایه گذاری ، بهبود ، نوسازی و بهینه سازی تولید می آیند.

غرفه داران ما چه کسانی هستند؟

CFIA نمایشگاهی “اجتناب ناپذیر” برای غرفه داران ما است و رشد آنها را تقویت می کند. این دستگاه دارای نمای کلی ۳۶۰ درجه از بخشی است که دارای چندین پروژه و اتصالات مناسب برای اجرای آنها است!

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، اخذ ويزا نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ،اخذ ویزا تحصیلی فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی فرانسه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۴.۵ / ۵. تعداد آرا: ۲۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه صنعت مواد غذایی CFIA RENNES 2020 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه صنعت مواد غذایی CFIA RENNES 2020 فرانسه
  • نمایشگاه صنعت مواد غذایی CFIA RENNES 2020 فرانسه
  • نمایشگاه صنعت مواد غذایی CFIA RENNES 2020 فرانسه
  • نمایشگاه صنعت مواد غذایی CFIA RENNES 2020 فرانسه
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • GL events Italia S.p.A