نمایشگاه صنعت شیشه GLASS & STONE 2018 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه صنعت شیشه GLASS & STONE 2018 لهستان

نمایشگاه صنعت شیشه GLASS & STONE 2018 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه GLASS & STONE رویدادی سالانه با موضوع صنعت شیشه و محصولات مرتبط با آن می باشد . در سال ۲۰۱۸ میزبان این رویداد بین المللی شهر پوزنان که یکی از شهرهای بزرگ و مهم لهستان در غرب این کشور، در نزدیکی مرز لهستان و آلمان است می باشد . طور خلاصه نمایشگاه GLASS Glass Industry Fair بزرگترین رویداد در لهستان اختصاص داده شده به صنایع شیشه ای است . نمایشگاه Stone Industry Fair STONE در تاریخ ۲۱ تا ژانویه ۲۰۱۷ نیز برگزار شد و بیش از ۵۰۰۰ شرکت کننده در آن حضور داشتند . دور جدید این رویداد در ۴ روز همراه با جلسات و کنفرانس ها و بخش نمایشگاهی و فروش می باشد .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اروپا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و لیست نمایشگاه های اروپا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه شیشه GLASS & STONE 2018 لهستان
1,500,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه شیشه GLASS & STONE 2018 لهستان
500,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

    • نمایشگاه صنعت شیشه GLASS & STONE 2018 لهستان
    • نمایشگاه صنعت شیشه GLASS & STONE 2018 لهستان
    • نمایشگاه صنعت شیشه GLASS & STONE 2018 لهستان