نمایشگاه صنعت شیرینی پزی و شکلات PROSWEETS COLOGNE 2022 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه صنعت شیرینی پزی و شکلات PROSWEETS COLOGNE 2022 آلمان

نمایشگاه صنعت شیرینی پزی و شکلات PROSWEETS COLOGNE 2022 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه شرینی و شکلات شهر کلن آلمان ، رویدادی سالانه می باشد که تحت عنوان رویداد PROSWEETS برگزار می گردد . نمایشگاه ProSweets کلن چشم انداز مثبتی دارد و دوست دارد دوباره با شما و در دوئیتی اثبات شده با ISM در سال ۲۰۲۲ دوباره شروع به کار کند. و قرار است “نمایشگاه تجاری” را دوباره طراحی کنیم. با فرمت ترکیبی که به خوبی نقاط قوت نمایشگاه فیزیکی را با راه حل های دیجیتالی جدید ترکیب می کند. هدف اصلی ما: ایمنی ، راحتی و بهترین مزایای ممکن از نظر اهداف تجاری برای شماست. ما مشتاقانه منتظر دیدن شما هستیم! نمایشگاه عرضه کننده صنایع شیرینی و تنقلات کلن

نمایشگاه ProSweets کلن در آلمان یک رویداد ضروری برای همه مشاغل صنعت شیرینی و شکلات و تنقلات است. نمایشگاه تجاری سالانه عرضه کنندگان شیرینی در کلن مدتهاست که در سطح بین المللی اعتبار خود را به دست آورده است با کمک شمیران گشت شما هم می توانید در این رویداد شرکت کنید. هیچ نمایشگاه تجاری دیگری در این صنعت چنین طیف گسترده ای از غرفه داران و بازدیدکنندگان تجاری را ارائه نمی دهد که نماینده تمام بخش های مختلف محصولات صنعت شیرینی و تنقلات است ، از فناوری بسته بندی گرفته تا مواد اولیه تا تبرید و تهویه مطبوع. حتی بخش های فرعی مانند ایمنی غذا ، دفع زباله و بازیافت در ProSweets Cologne 2022 نشان داده خواهد شد .

یکی از دلایل متعدد ، که چرا ProSweets کلن در آلمان رویدادی محبوبی است این موضوع می باشد که: طیف گسترده و متنوع بخش های محصولات را در برمی گیرد خواه مواد اولیه باشد یا فناوری بسته بندی ، نمایشگاه عرضه کننده همه آنها را ارائه می دهد. 

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، اخذ ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای کار آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آلمان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه صنعت شیرینی پزی و شکلات PROSWEETS COLOGNE 2022 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه صنعت شیرینی پزی و شکلات PROSWEETS COLOGNE 2022 آلمان
  • نمایشگاه صنعت شیرینی پزی و شکلات PROSWEETS COLOGNE 2022 آلمان
  • نمایشگاه صنعت شیرینی پزی و شکلات PROSWEETS COLOGNE 2022 آلمان
  • نمایشگاه صنعت شیرینی پزی و شکلات PROSWEETS COLOGNE 2022 آلمان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Koelnmesse GmbH
  • DLG (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft e.V.)