ویزای نمایشگاه صنعت و فن آوری های دریایی EUROMARITIME & EUROWATERWAYS 2020 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه صنعت و فن آوری های دریایی EUROMARITIME & EUROWATERWAYS 2020 فرانسه

نمایشگاه صنعت و فن آوری های دریایی EUROMARITIME & EUROWATERWAYS 2020 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه ها و کنفرانس های تجاری اختصاص یافته به بخش صنعت دریایی و فن آوری های در اروپا که تحت عنوان EUROMARITIME و EUROWATERWAYS  فقط سه سالی یکبار برگزار میشوند . محل برگزاری این رویداد مهم صنعت دریایی در سال ۲۰۲۰ شهر مارسِی دومین شهر پرجمعیت کشور فرانسه است. Euromaritime به عنوان تنها نمایشگاه حرفه ای است که همه بازیکنان اقتصاد دریایی را گروه بندی می کند. این نمایشگاه بین المللی پیشرو به عنوان یک چهارراه برای برخوردها و مبادلات ، تمام افراد درگیر در کار صنعت دریایی در مارسی به مدت ۳ روز خواهد بود. نمایشگاه Euromaritime را می توان به عنوان یک بستر تجاری معتبر در نظر گرفت و موضوعات خاص مورد علاقه تصمیم گیرندگان بین المللی ، خریداران و فروشندگان ، پیمانکاران و پیمانکاران فرعی در صنعت دریایی را در بر گرفت. شرکت در نمایشگاه EUROMARITIME و EUROWATERWAYS یک فرصت منحصر به فرد برای تبلیغ محصولات و دانش فنی شما ، ایجاد و توسعه روابط مشتری ، توسعه شبکه شما و نشان دادن ظرفیت ابتکاری شما است.  SEAnnovation حدود پانزده راه انداز فناوری های نوآورانه ای را ارائه می دهد که می تواند در یکی از چهار بخش مهم رشد صنعت آبی اعمال شود: فعالیت های دریایی ، فعالیت های بندری ، حمل و نقل و فناوری های آینده (محیط زیست ، MRE ، منابع زیستی ، حفاظت ).  میز گرد نیز در سه روز نمایشگاه برقرار است .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاه فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، تور نمایشگاهی ، ویزای نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه فرانسه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای صنعت و فن آوری های دریایی EUROMARITIME & EUROWATERWAYS 2020 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه صنعت و فن آوری های دریایی EUROMARITIME & EUROWATERWAYS 2020 فرانسه
  • نمایشگاه صنعت و فن آوری های دریایی EUROMARITIME & EUROWATERWAYS 2020 فرانسه
  • نمایشگاه صنعت و فن آوری های دریایی EUROMARITIME & EUROWATERWAYS 2020 فرانسه
  • نمایشگاه صنعت و فن آوری های دریایی EUROMARITIME & EUROWATERWAYS 2020 فرانسه
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Sogena