نمایشگاه صنعت دارو سازی، آرایشی و بهداشتی FARMَAFORUM 2023 اسپانیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه صنعت دارو سازی، آرایشی و بهداشتی FARMَAFORUM 2023 اسپانیا

نمایشگاه صنعت دارو سازی، آرایشی و بهداشتی FARMَAFORUM 2023 اسپانیا
۰
(۰)

FARMAFORUM انجمن صنعت داروسازی، بیودارویی، آرایشی و بهداشتی و فناوری آزمایشگاهی است . نمایشگاه و رویداد Farmaforum 2023 نهمین دوره خود را در مادرید برگزار می کند. نمایشگاه Farmaforum در ۹ سال فعالیت خود توانسته است خود را به عنوان مهمترین رویداد صنعت داروسازی در کشور اسپانیا تثبیت کند و موضوعات خود را گسترش دهد و با صنعت بیوتکنولوژی و صنعت آرایشی و بهداشتی از طریق حوزه های ویژه Health & Research Forum, Cosmetics Forum, Biotechfor  Nutraforum و Cannabisforum همکاری کند .

نمایشگاه Farmaforum اسپانیا متشکل از یک منطقه نمایشگاهی و یک برنامه گسترده از کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی است که فضاهای اختصاصی برای شبکه سازی را ارائه می دهد. در سال ۲۰۲۳ و به دنبال موفقیت نسخه قبلی، پنجمین دوره Labforum نیز برگزار می شود که به مواد، ابزار دقیق، تجهیزات و روش های تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی و تشخیص با فضای اختصاصی اختصاص دارد. بخشی مکمل و موازی از Farmaforum با تمرکز بر نسل جدید هر آزمایشگاه تحقیقاتی یا تحلیلی است. با گنجاندن کنگره انجمن سلامت و پژوهش، ما دنیای پژوهش را نیز در انجمن خود معرفی خواهیم کرد.

صنایع داروسازی، بیوتکنولوژی و لوازم آرایشی و بهداشتی، از جمله، برای عرضه محصولات خود به پیشرفت در تحقیقات وابسته هستند. تسریع این فرآیندها با تضمین کیفیت و ایمنی تأثیر مستقیمی بر هزینه های توسعه جدید دارد و بنابراین برای شرکت ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

Paralab نیز در Farmaforum 2023 شرکت خواهد کرد
ما بسیار هیجان زده هستیم که اعلام کنیم پارالاب، توزیع کننده ابزار دقیق علمی و ارائه دهنده خدمات تجزیه و تحلیل قرارداد، در Farmaforum 2023 در ۲۰ و ۲۱ سپتامبر در IFEMA، مادرید شرکت خواهد کرد. ما ابزارهای پیشرفته‌ای را به نمایش خواهیم گذاشت که مرزهای دقت و کارایی را پشت سر می‌گذارند.
تولیدکننده دانمارکی Ellab نیز حضور خود را در اسپانیا و پرتغال گسترش می دهد.

Farmaforum Madrid با حدود ۲۵۰ غرفه‌دار توانسته است خود را به عنوان مهم‌ترین رویداد صنعت داروسازی در اسپانیا معرفی کند. این رویداد با صنعت بیوتکنولوژی و صنعت آرایشی و بهداشتی از طریق بخش های ویژه انجمن تحقیقات و سلامت، Labforum، Cosméticaforum، Biotechforum، Nutraforum و Cannabisforum همکاری می کند.  Farmaforum در طی ۲ روز از پنجشنبه ۲۱ سپتامبر تا جمعه ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۳ در مادرید برگزار می شود.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاهی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ويزای تحصیلی اسپانیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاه اسپانیا مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه صنعت دارو سازی، آرایشی و بهداشتی FARMAFORUM 2023 اسپانیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه صنعت دارو سازی، آرایشی و بهداشتی FARMَAFORUM 2023 اسپانیا
    • نمایشگاه صنعت دارو سازی، آرایشی و بهداشتی FARMَAFORUM 2023 اسپانیا
    • نمایشگاه صنعت دارو سازی، آرایشی و بهداشتی FARMَAFORUM 2023 اسپانیا