نمایشگاه صنعت خودرو و اتومبیل رانی AUTOMOTIVE MEETINGS BURSA 2021 ترکیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه صنعت خودرو و اتومبیل رانی AUTOMOTIVE MEETINGS BURSA 2021 ترکیه

نمایشگاه صنعت خودرو AUTOMOTIVE MEETINGS BURSA 2021 ترکیه
۰
(۰)

نمایشگاه صنایه خودروسازی AUTOMOTIVE MEETINGS BURSA ترکیه ، نمایشگاه خودرو  BURSA کنوانسیون تجاری بین المللی برای صنعت خودرو  است که دو سالی یکبار در بورسا ترکیه برگزار میشود . برگزاری رویداد خودرویی بورسا تحت نظارت منطقه صنعتی بورسا با ظرفیت صادرات سالانه بیش از ۵ میلیارد دلار می باشد. از طریق جلسات اتومبیلرانی بورسا به عنوان اولین رویداد بین المللی b2b در بخش خودرو در کشور ترکیه ، ما قصد داریم بازیکنان محلی و بین المللی صنعت خودرو را در کنار هم معرفی کنیم ضمن معرفی بورسا به عنوان یک بازیگر جهانی در این صنعت. دیگر رهبران صنعت بزرگ که در سال ۲۰۱۹ شرکت کردند عبارتند از : کانادا RENAULT / AUTOMOTIVE PARTS MANUFACTURER ASSOCIATION / BOS GMBH & CO. KG / قطعات خودرو روسیه / FORD MEXICO / VALEO / BOSCH و ارگان های بیشتر.
اما جلسات خودروی بورسا چیست؟ جلسات خودرو بورسا تنها رویداد زنجیره تامین خودرو در ترکیه برای صنعت خودرو و بازارهای پس از فروش است. مهندسی ، خرید ، زنجیره تأمین ، ساخت ، تیم های تامین کالا ، تأمین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات از طریق جلسات یک به یک از پیش تعیین شده با هم دیدار می کنند. AM Bursa محلی است که نیازها بدون توجه به مزاحمت های موجود در نمایشگاه های سنتی ، با فناوری ها و توانایی ها مطابقت دارد. اما چرا کشور ترکیه؟ هدف ترکیه تا سال ۲۰۲۳ قرار است در میان ۱۰ اقتصاد بزرگ جهان در صدمین سال جمهوری آن باشد. چنین کشوری در لیست ده اقتصادی برتر می تواند برند اتومبیل خود را تولید کند ، این یک هدف قابل دستیابی است “. این یک ابزار برجسته برای صرفه جویی در وقت ، ملاقات بین افراد و بحث در مورد نیازها و توانایی های آنها در عرض فقط ۲ روز است. کارگاه های آموزشی این ارائه ها بر روی فناوری ها و یا محصولات تمرکز دارند. این فرصتی برای مخاطبان است تا دانش خود را از بازار افزایش دهند و بهینه کنند. جلسات خودرویی بورسا بر ترکیبی از جلسات هدفمند یک به یک و آگاهی از تحولات بخشی تأکید دارد. رویداد اتومبیل بورسا یک برنامه کنفرانس نیز ارائه می دهد. مجموع این موارد فرصتهای عالی برای متخصصان برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و درک بهتر تحولات علمی ، صنعتی ، فنی و تجاری بازار خودرویی است. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ترکیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ترکیه ، ويزای نمايشگاهی ترکیه ، تور نمايشگاهی ترکیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ترکیه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی ترکیه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه صنعت خودرو AUTOMOTIVE MEETINGS BURSA 2021 ترکیه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه صنعت خودرو AUTOMOTIVE MEETINGS BURSA 2021 ترکیه
  • نمایشگاه صنعت خودرو AUTOMOTIVE MEETINGS BURSA 2021 ترکیه
  • نمایشگاه صنعت خودرو AUTOMOTIVE MEETINGS BURSA 2021 ترکیه
  • نمایشگاه صنعت خودرو AUTOMOTIVE MEETINGS BURSA 2021 ترکیه
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • abe