نمایشگاه صنعت برق بادی HUSUM WIND ENERGY 2019 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه صنعت برق بادی HUSUM WIND ENERGY 2019 آلمان

نمایشگاه صنعت برق بادی HUSUM WIND ENERGY 2019 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه صنعت برق بادی HUSUM WIND ENERGY رویدادی که در زمینه فن آوری و تجهیزات نیروگاه های بادی در جهت تولید برق هر دو سالی یکبار برگزار می گردد . در سال ۲۰۱۹ نمایشگاه HUSUM WIND ENERGY در هوسوم که یک شهرک در نوردفرایسلند آلمان است برگزار خواهد شد . HUSUM | هامبورگ، ۱۸ ژانویه ۲۰۱۹: پیتر آلتمایر، وزیر اقتصاد و انرژی فدرال آلمان ، موافقت کرد که حامی رویداد HUSUM Wind شود که در ۱۰ تا ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد. نمایشگاه بین المللی صنعت بادی در ماه سپتامبر در انتظار بازدیدکنندگان و بازرگاناین از آلمان / DACH و بازارهای اصلی همسایه اروپایی مانند بنلوکس، دانمارک و لهستان است. نمایشگاهی با ارائه محصولات نوآورانه و فن آوری های پیشرفته از آلمان و خارج از آلمان و همچنین بهترین نمونه های عملیاتی از منطقه مدل # ۱ آلمان برای انرژی بادی . موضوعات مهمی که در نمایشگاه HUSUM WIND ENERGY خواهد بود شامل : توزیع هوشمند و ذخیره انرژی بادی، پذیرش عمومی و استفاده از توربین ها پس از سال ۲۰۲۰ ،  مسائلی مانند مفاهیم استفاده از جایگزین برای  انرژی باد، از قبیل Power-to-X و فن آوری ذخیره سازی نوآورانه، و راه حل های پس از EEG . برنامه نمایشگاه شامل کنگره و کنفرانس نیز میشود .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه صنعت برق بادی HUSUM WIND ENERGY 2019 آلمان
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

    • نمایشگاه صنعت برق بادی HUSUM WIND ENERGY 2019 آلمان
    • نمایشگاه صنعت برق بادی HUSUM WIND ENERGY 2019 آلمان
    • نمایشگاه صنعت برق بادی HUSUM WIND ENERGY 2019 آلمان
    • نمایشگاه صنعت برق بادی HUSUM WIND ENERGY 2019 آلمان