ویزای نمایشگاهی صنایع فلزکاری و پلاستیک SAMUEXPO 2020 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاهی صنایع فلزکاری و پلاستیک SAMUEXPO 2020 ایتالیا

نمایشگاهی صنعت فلزکاری و پلاستیک SAMUEXPO 2020 ایتالیا
۰
(۰)

SAMUEXPO عنوان یک نمایشگاه بین المللی با موضوع فلزکاری ، پلاستیک و پیمانکاری می باشد که سالانه برگزار میشود . محل برگزاری نمایشگاه SAMUEXPO در سال ۲۰۲۰ شهر کوچک پوردنونه در ناحیه فریولی ونتزیا جولیا در کشور ایتالیا است . SAMUEXPO یک رویداد بی نظیر برای ابزار و فناوری های صنعت فلزکاری است ، این نمایشگاه مکان مناسبی برای دیدار با مشتریان ، توزیع کنندگان و خریداران و توسعه فرصت های شغلی جدید است. این رویداد فرصتی را برای بحث متمرکز در مورد موضوعات روزانه هم برای کاربران و هم برای تولید کنندگان فراهم می کند و به تجزیه و تحلیل جنبه های فنی ، کیفیت ، اقتصاد و ایمنی این تجارت می پردازد. SamuPlast همچنین یک نمایشگاه پیشرو پلاستیک و فناوری ها و ماشین آلات آن است ، این نمایشگاه در یک محیط به قطعات پلاستیکی و تولید دستگاه ها می پردازد و شرکت های بسیار تخصصی و بین المللی در آن حضور دارند . به لطف دو نمایشگاه که همزمان در حال برگزاری هستند (SamuMetal و SamuPlast) ، تمام دنیای فلزکاری و ساخت پلاستیک را پوشش می دهند. در واقع SamuExpo یک نمایشگاه بین المللی فلزکاری ، پیمانکاری و پلاستیک است که ۲۳٪ بازدید کننده (بیش از ۱۳،۰۰۰ هزار نفر) + ۲۰٪ غرفه داران ( ۴۹۰ نفر از سراسر ایتالیا و اروپا) را به ثبت رسانده است .
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاه ایتالیا ، تور نمايشگاه ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کار ایتالیا ، تور نمایشگاهی ، ویزای نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی ایتالیا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاهی صنعت فلزکاری و پلاستیک SAMUEXPO 2020 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاهی صنعت فلزکاری و پلاستیک SAMUEXPO 2020 ایتالیا
    • نمایشگاهی صنعت فلزکاری و پلاستیک SAMUEXPO 2020 ایتالیا
    • نمایشگاهی صنعت فلزکاری و پلاستیک SAMUEXPO 2020 ایتالیا
    • نمایشگاهی صنعت فلزکاری و پلاستیک SAMUEXPO 2020 ایتالیا