نمایشگاه هنر و صنایع دستی SALONS DES MÉTIERS D'ART DE NANTES 2022 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه هنر و صنایع دستی SALONS DES MÉTIERS D’ART DE NANTES 2022 فرانسه

نمایشگاه هنر و صنایع دستی SALONS DES MÉTIERS D'ART DE NANTES 2022 فرانسه
۱
(۱)

نمایش های صنایع دستی و هنری شهر نانت کشور فرانسه سالانه با عنوان SALONS DES MÉTIERS D’ART DE NANTES برگزار میگردد .نمایشگاه منطقه ای هنر و صنایع دستی نانت نمایشگاه مرجع برای غربی کشور فرانسه است .
نمایشگاه Salon de la Création Métiers d’Art که در سال ۱۹۹۵ توسط اتاق تجارت و صنایع دستی منطقه Pays de la Loire – Loire-Atlantique ایجاد شده است در حال حاضر، به ویترین منطقه ای و ملی برای ساخت آثار در زمینه صنایع دستی و هنری تبدیل شده است.

صد غرفه‌دار  در مساحت ۳۰۰۰ متر مربع از Cité des Congrès در نانت حضور دارند تا دانش استثنایی و کیفیت تولید خود را به مشتریان نمایش بگذارند.

انتظار می‌رود ۴۵۰۰ بازدیدکننده از منطقه غرب بزرگ (بریتانی، پیز دلا لوآر، پوآتو-شارنت و مرکز) در راهروهای سالن نمایشگاه در جستجوی اثر منحصر به فرد قدم بزنند و همچنین با سازندگان آن ها از همه دنیا ملاقات کنند.
نمایشگاه منطقه ای Salon de la Création Métiers d’Art درهای خود را از ۲ تا ۴ دسامبر ۲۰۲۲ برای بیست و هفتمین دوره باز می کند. این نمایشگاه با تمرکز روی صنایع دستی و خلاقیت های هنری است که با تمام غرفه داران حاضر در کنگره و کسانی که این رویداد را زنده می کنند مرتبط است.

Chambre de Métiers et de l’Artisanat Région Pays de la Loire یک بازتاب اساسی را بر اساس پیشنهادات غرفه داران از سال های گذشته انجام داده است، در یک همکاری قاطعانه تر با شراکت های موجود که به ادامه بهبود کیفیت این اتاق نشیمن اجازه می دهد. هدف برگزارکنندگان حمایت از شتاب و خلاقیت این نمایش است.

برنامه ای برای همه بازدیدکنندگان
از ۲ دسامبر، بازدیدکنندگان می توانند چندین فضا را برای درک بهتر صنایع دستی و خلاقیت کشف کنند و همچنین می توانند در میان تولیدات صنایع دستی ارائه شده توسط سازندگان حاضر در سایت از آن لذت ببرند:

منطقه “هدایا” بیش از هشتاد طراح را گرد هم می آورد
کارگاه “Savoir-Faire” با حدود ده کارگاه و مرکز آموزشی،
فضای «آفرینندگان جوان» با ده ها کارآفرین جوان،
فضای “Pro[j]art”، ترویج ابتکارات خلاقانه و نوآورانه.

Salon de la Création Métiers d’Art رویداد پایانی سال است که نباید از دست داد تا با چیزی منحصربفرد از خود پذیرایی کنید و از خود لذت ببرید.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای گردشگری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاه فرانسه مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه هنر و صنایع دستی SALONS DES MÉTIERS D'ART DE NANTES 2022 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه هنر و صنایع دستی SALONS DES MÉTIERS D'ART DE NANTES 2022 فرانسه
  • نمایشگاه هنر و صنایع دستی SALONS DES MÉTIERS D'ART DE NANTES 2022 فرانسه
  • نمایشگاه هنر و صنایع دستی SALONS DES MÉTIERS D'ART DE NANTES 2022 فرانسه
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Chambre de Métiers et de l'Artisanat de Loire-Atlantique