ویزای نمایشگاه صنایع دستی SALON DES MÉTIERS D'ART DU QUÉBEC 2020 کانادا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه صنایع دستی SALON DES MÉTIERS D’ART DU QUÉBEC 2020 کانادا

نمایشگاه صنایع دستی SALON DES MÉTIERS D'ART DU QUÉBEC 2020 کانادا
۲.۵
(۲)

نمایشگاه صنایع دست QUEBEC کانادا سالانه در این کشور برگزار می گردد . نمایشگاه صنایع دستی DES MÉTIERS D’ART DU QUÉBEC در شهر مونترآل بزرگترین شهر استان کبک در کانادا و دومین شهر بزرگ این کشور و پانزدهمین شهر بزرگ آمریکای شمالی برگزار خواهد شد . این نمایشگاه یک نمایشگاه در فضای باز است که در آن انواع صنایع دستی از جمله وسائل سرامیکی ، شیشه ای ، منسوجات ، جواهرات و موارد دیگر را مشاهده خواهید کرد.
Conseil des métiers d’art du Québec تنها انجمنی است که ۳۰ سال تمام متخصصان جامعه هنرها و صنایع دستی در شهر کبک را گرد هم آورده و نمایندگی می کند ، مفتخر است که شما را در میان اعضای خود به حساب آورد. CMAQ با احترام به وظیفه خود می خواهد منافع اعضای خود و جامعه را به طور كلی نشان دهد و خدمات و فعالیت هایی را برای همه گروه های عضو توسعه دهد.
ما از شما دعوت می کنیم نگاهی دوباره به کلیه خدمات و مزایای در نظر گرفته شده برای شما و همچنین فعالیت های ذکر شده در دستور کار CMAQ در سال ۲۰۲۰ ، سال صنایع دستی خوب در کانادا بیندازید. نیازها ، علایق ، پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید تا طیف وسیعی از فعالیت ها و خدماتی که می خواهیم به شما ارائه دهیم نیازهای جامعه را برآورده می کند. به ۱۳۰۰ عضو ما بپیوندید تا از امتیازات انحصاری بهره مند شوید. CMAQ بدون شک یک بازیگر اصلی در توسعه و رشد صنایع دستی در شهر کبک است.

در نمایشگاه DES MÉTIERS D’ART DU QUÉBEC بیش از صد صنعتگر از شما دعوت می کنند تا خلاقیت های آنها را که با استفاده از دانش و هنر پیشرفته آنها در طی فرآیند تبدیل مواد به کار رفته و طراحی و تولید شده اند ، کشف کنید. کابینت سازان ، سرامیک کاران ، جواهرسازان ، شیشه سازان ، طراحان مد و جواهرات مد ، کارهایی بی عیب و نقص و بی نظیر را به شما پیشنهاد می دهند. Plein Art که در سال ۱۹۸۰ ایجاد شد ، مهمترین گردهمایی تابستانی صنایع دستی در کبک است. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای کانادا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کانادا ، ويزای نمايشگاهی کانادا ، تور نمايشگاهی کانادا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای گردشگری کانادا ، ویزای توریستی کانادا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه کانادا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۲.۵ / ۵. تعداد آرا: ۲

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه صنایع دستی SALON DES MÉTIERS D'ART DU QUÉBEC 2020 کانادا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه صنایع دستی SALON DES MÉTIERS D'ART DU QUÉBEC 2020 کانادا
    • نمایشگاه صنایع دستی SALON DES MÉTIERS D'ART DU QUÉBEC 2020 کانادا
    • نمایشگاه صنایع دستی SALON DES MÉTIERS D'ART DU QUÉBEC 2020 کانادا
    • نمایشگاه صنایع دستی SALON DES MÉTIERS D'ART DU QUÉBEC 2020 کانادا