نمایشگاه صنایع دستی و کشاورزی FIERA DI U TURISMU CAMPAGNOLU 2022 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه صنایع دستی و کشاورزی FIERA DI U TURISMU CAMPAGNOLU 2022 فرانسه

نمایشگاه گردشگری، کشاورزی و صنایع دستیFIERA DI U TURISIMU CAMPAGNOLU 2023 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه صنایع دستی و کشاورزی فرانسه که سالانه با عنوان FIERA DI U TURISMU CAMPAGNOLU 2022 در کشور فرانسه برگزار می گردد . موضوعات نمایشگاه FIERA DI U TURISMU CAMPAGNOLU 2022 ، صنایع دستی و کشاورزی  گردشگری کشور فرانسه است . محل برگزاری این رویداد فرانسوی در فیلیتوسا است .
نمایشگاه Filitosa، Fiera di u Turisimu Campagnolu جذابیت آن هم برای مردم محلی و هم برای گردشگران است، در نمایشگاه پاسخ سؤالاتی را در مورد نیاز و انسجام برای حفظ و توسعه صنایع دستی، فرهنگ و کشاورزی محلی برای ایجاد آشتی بین تولید و اقتصاد گردشگری، تعادل بین توسعه خارجی و داخلی ایجاد می کند. در این نمایشگاه موضوعات گردشگری و کشاورزی به مدت ۱۰ سال است که با پیشرفت هاییراه اندازی شده اند و هر ساله پروژه هایی نوآورانه و جدید، با مشارکت  با مناطق فرانسه و جاهای دیگر انجام شده است. این رویداد امروز بیش از پیش نشان دهنده هم افزایی بین کشاورزی، گردشگری، صنایع دستی، فرهنگ و بازرگانی در شرایط پس از بیماری کووید است که امکان متحد کردن همه بازیگران اقتصادی مناطق را فراهم کرده است.

این رویداد به مدت ۳ روز برگزار می شود که روز اول آن برای افراد حرفه ای و دو روز دیگر برای عموم آزاد خواهد بود.

در رویداد FIERA DI U TURISMU CAMPAGNOLU 2022 فرانسه دهکده ای از انواع حوزه ها ایجاد می شود با بازیگران فرهنگی، کشاورزی، صنایع دستی و میراث فرهنگی در کارگاه هایی پیرامون مزه ها، نمایش ها و کارگاه های تولیدی .

FIERE DI CORSICA، تضمین کیفیت را انجام میدهد . از زمان ایجاد آن در سال ۱۹۹۶، فعالیت انجمن A Fiera di u Casgiu با سازماندهی “A Fiera di u Casgiu”، یک نمایشگاه منطقه ای برای پنیرهای مزرعه ای در کورس، بر سه جزء آن متمرکز شده است: نمایشگاه، رقابت منطقه ای برای پنیرهای مزرعه ای در کورس، محل تلاقی بین دامداری و توسعه پایدار. نمایشگاه Fiera فرانسه بخشی از یک سنت بسیار قدیمی روستایی و مردمی است که در روز سنت مایکل در Venaco برگزار می شود و انجمن هر آخر هفته اول ماه می آن را احیا می کند.

چرا این دوره در اردیبهشت برگزار میشود؟ زیرا ان تاریخ مصادف با اوج تولید پنیرهای مزرعه ای در جزیره است. پنج نوع پنیر مزرعه ای نشان داده شده است: Bastelicacciu، Calenzana، Niulincu، SartInesu، Venachese. هر ساله بیش از ۳۰ کشاورز  و صدها غرفه‌دار، صنعتگر و تولیدکننده دیگر از بخش‌های کشاورزی و غذایی جزیره زیر چادرها پذیرایی می‌شوند و بهترین تولیدات خود را ارائه می‌کنند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزاي نمايشگاهي کانادا ، تور نمايشگاه فرانسه ، ویزای گردشگری فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ويزای تجاری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاه فرانسه مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه صنایع دستی و کشاورزی FIERA DI U TURISMU CAMPAGNOLU 2022 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه صنایع دستی و کشاورزی FIERA DI U TURISMU CAMPAGNOLU 2022 فرانسه
    • نمایشگاه صنایع دستی و کشاورزی FIERA DI U TURISMU CAMPAGNOLU 2022 فرانسه
    • نمایشگاه صنایع دستی و کشاورزی FIERA DI U TURISMU CAMPAGNOLU 2022 فرانسه
    • نمایشگاه صنایع دستی و کشاورزی FIERA DI U TURISMU CAMPAGNOLU 2022 فرانسه