نمایشگاه صنایع دستی CREATIVA ZÜRICH 2021 سوئیس | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه صنایع دستی CREATIVA ZÜRICH 2021 سوئیس

نمایشگاه صنایع دستی CREATIVA ZÜRICH 2021 سوئیس
۰
(۰)

CREATIVA ZURICH  عنوان نمایشگاه اختصاص داده شده به پروژه های صنایع دستی می باشد . نمایشگاه CREATIVA ZÜRICH رویدادی سالانه می باشد که در شهر زوریخ بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور سوییس و مرکز کانتون زوریخ برگزار میشود . نمایشگاه Creativa زوریخ برای ایجاد شبکه و مبادله بین افراد حرفه ای و پرشور و علاقه مند به کارهایی از قبیل گلدوزی ، فعالیت های دستی ، هنرهای زیبا ، گل آرایی ، فعالیت های کودکان می باشد. تجربه ، فروش و الهام  خودتان را درگیر این کار  بکنید ، این رویداد باعث می شود قلب افراد مبتکر خلاق که تندتر بزند ! با حضور در نمایشگاه ما محصولات زیادی پیدا خواهید کرد و می توانید خودتان در کارگاه های مختلف فعالیت کنید. مضامین و روندهای جدید، سرگرمی ، شغل ، در مورد موضوعات و گرایشهای جالب بدانید و درباره امکانات جادویی دنیای خلاقیت بیشتر بدانید. نمایشگاه CREATIVA ZÜRICH سرگرمی هایی برای کل خانواده دارد ،گشت و گذار برای همه ، زیرا در پیرامون ما چیزهای زیادی برای کشف برای پیران و جوانان وجود دارد. همچنین برای پدران و کوچکتر ها در سال جاری برنامه ها داریم. در نمایشگاه CREATIVA ZÜRICH شرکت کنید و به عضو بخشی از بزرگترین رویداد خلاقانه سال تبدیل شوید!
با شرکت در رویداد صنایع دستی زوریخ مشتریان جدید بدست آورید ، تعداد زیادی از بازدیدکنندگان علاقه مند به خرید محصولات شما وجود دارند.  از نمایشگاه تجاری خود برای گسترش روابط مشتری و گفتگوی مستقیم مشتری استفاده کنید. ارائه محصولات: پیشنهادات خود را در کانون توجه قرار دهید و آخرین محصولات خود را بفروشید. اثبات صلاحیت: خود را به عنوان یک حرفه ای در منطقه خلاقیت خود به صورت کارگاه یا نمایشگاه خود قرار دهید. روابط عمومی: خود را به طور موثر معرفی کنید و با رسانه ها در تماسباشید. کشف روندهای جدید: به خودتان اجازه دهید از جو الهام بگیرید و از Creativa برای نظارت بر بازار استفاده کنید. همه با هم خلاق باشیم: ما بهمراه غرفه داران خود ، در شرایط فعلی – برای شما و فرزندانتان سرگرمی هایی فراهم می کنیم. درنمایشگاه صنایع دستی Creativa ، شما می توانید طیف متنوعی از محصولات را برای کار های خلاقانه و شرکت در کارگاه های آموزشی جذاب را در نظر بگیرید. خود را در جهانی پر از خلاقیت و الهام غرق کنید مشاغل کوچک ، استارتاپ ها و طراحان جوان می توانند محصولات خود را در اینجا بفروشند. محصولات دست ساز مانند جواهرات ، کیف ، لباس یا وسایل تزئینی نیز به فروش می رسند. در جشنواره شیرینی ها هر آنچه قلب شیرین شما می خواهد را پیدا خواهید کرد.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای سوئیس و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت سوئیس ، ويزای نمايشگاهی سوئیس ، تور نمايشگاهی سوئیس ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای گردشگری سوئیس ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی سوئیس مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه صنایع دستی CREATIVA ZÜRICH 2021 سوئیس
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه صنایع دستی CREATIVA ZÜRICH 2021 سوئیس
  • نمایشگاه صنایع دستی CREATIVA ZÜRICH 2021 سوئیس
  • نمایشگاه صنایع دستی CREATIVA ZÜRICH 2021 سوئیس
  • نمایشگاه صنایع دستی CREATIVA ZÜRICH 2021 سوئیس
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Conceptum
  • MCH Foire Suisse (Zurich) SA