نمایشگاه ساخت و ساز BATIMAT 2022 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ساخت و ساز BATIMAT 2022 فرانسه

نمایشگاه ساخت و ساز BATIMAT 2022 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه ساختمانی و ساخت ساز فرانسه که دوسالی یکبار در شهر زیبای پاریس با عنوان BATIMAT برگزار میشود .نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز همه متخصصان ساخت و ساز و معماری را در رویداد BATIMAT گرد هم می آورد تا درباره محصولات و راه حل های نوآورانه ای که ساختمان های امروز و آینده را می سازند بحث و گفتگو کنند و راه کارها را انتخاب کنند.
BATIMAT 2022 یک رویداد خاص با موضوع و هدف کربن زدایی در مرکز استراتژی CSR می باشد. اولین نمایشگاه ملی که رویکردی جهانی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای خود را آغاز کرده است .

نمایشگاه باتیمات در خدمت صنعت ساختمان، موضوعات شهری و روستایی می باشد . به مدت ۶۰ سال، نمایشگاه Batimat حرفه ای ها را به نوآوری متصل کرده است. رویداد Batimat نمایشی برای ترویج و پیش نمایش نوآوری ها برای تصمیم گیرندگان در بازار فرانسه و بین الملل است.
نمایشگاه BATIMAT فرانسه فرصتی بی نظیر برای یادگیری و آموزش:
از این نسخه برای بررسی نوآوری ها، آخرین استانداردهای موجود و اخبار این بخش استفاده کنید. همچنین در نمایشگاه شرکت کنید و در مورد تکنیک های جدید و پیشرفت های فناوری در بازار بیاموزید.

۶۰ سال نوآوری: 
هر دو سال، جوایز نوآوری Mondial du Batiment راه‌حل‌های نوآورانه غرفه‌داران را برجسته می‌کند و ابزارهای سفارشی برای کشف آنها، قبل و در طول نمایشگاه ارائه می‌دهد.
باتیمات، خیلی بیشتر از یک نمایشگاه….
فراتر از نمایشگاه رسانه ای که هر دو سال یک بار برگزار می شود، Batimat رویدادهایی را با موضوعات مختلف در طول سال سازماندهی می کند.
در طول سال، به لطف:
Regard sur l’Architecture: رویکردی نوآورانه و متعهد برای یافتن تمایل جمعی به معماری (دوره های کتاب، وبلاگ و کنفرانس)
Construction Tech®: دایره ساختمان متصل به آینده (رصدخانه، وبلاگ، جمع آوری استارت آپ ها، چالش ها و فهرست)
Batiradio: رادیو وب و پادکست برای همه بازیکنان ساختمان و معماری.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ويزای تجاری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاهی فرانسه مي باشد .


این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه ساخت و ساز BATIMAT 2022 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه ساخت و ساز BATIMAT 2022 فرانسه
    • نمایشگاه ساخت و ساز BATIMAT 2022 فرانسه
    • نمایشگاه ساخت و ساز BATIMAT 2022 فرانسه