نمایشگاه ساخت و ساز و بازسازی ساختمان RESTRUCTURA 2018 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ساخت و ساز و بازسازی ساختمان RESTRUCTURA 2018 ایتالیا

نمایشگاه ساخت و ساز و بازسازی ساختمان RESTRUCTURA 2018 ایتالیا
۰
(۰)

نمایشگاه RESTRUCTURA 2018 با میزبانی شهر تورینو ایتالیا در زمینه ساخت و ساز ساختمان و بازسازی ساختمان ها می باشد . رویدادی سالانه که از مخاطبانش علاوه بر عموم مردم ، دانشجویان دانشگاه ها در رشته های مهندسی، معماری، IED، علوم مواد می باشد . Cogi، یک شرکت تخصصی در تولید پروفیل های فلزی سرامیکی، محصول جدیدی را به بازار عرضه کرده است، سیستم ساختاری سازه فلزی سبک به نام steelMAX® که انعطاف پذیری، صرفه جویی در انرژی و زمان بسیار کوتاه در ساختمان سازی را تضمین می کند. در دانشگاه تورنتو آزمایش شده است و جز اختراع ثبت شده است.steelMAX نشان دهنده پاسخ به موقع ایده ساخت و ساز است که در تمام اپراتورهای ساخت و ساز از طراحی شروع می شود. با استفاده از سیستم Structural SteelMAX جدید می توان گفت که ساخت و ساز مسکونی، راه حل های نوآورانه با زمان و هزینه های خاص را محقق کرده است. نوآوری که توسط Cogi طراحی شده است، ثمره سالها تحقیق است و الان به بازار ارائه شده است که با موفقیت آن را آزمایش کرده است.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی ایتالیا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه ساخت و ساز و بازسازی ساختمان RESTRUCTURA 2018 ایتالیا
1,200,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود

کارت نمایشگاه ساخت و ساز و بازسازی ساختمان RESTRUCTURA 2018 ایتالیا
400,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

  • نمایشگاه ساخت و ساز و بازسازی ساختمان RESTRUCTURA 2018 ایتالیا
  • نمایشگاه ساخت و ساز و بازسازی ساختمان RESTRUCTURA 2018 ایتالیا
  • نمایشگاه ساخت و ساز و بازسازی ساختمان RESTRUCTURA 2018 ایتالیا
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • GL events Italia S.p.A
  • GL events Italia S.p.A
  • Lingotto Fiere