نمایشگاه ساختمان سبز BUILDING GREEN OSLO 2018 نروژ | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ساختمان سبز BUILDING GREEN OSLO 2018 نروژ

نمایشگاه ساختمان سبز BUILDING GREEN OSLO 2018 نروژ
۰
(۰)

ساختمان سبز BUILDING GREEN بزرگترین نمایشگاه سالانه تجاری نروژ با موضوع ساختمان های پایدار و انرژی است. نمایشگاه ساختمان سبز در ۱۷ و ۱۸ اکتبر سال ۲۰۱۸ در اسلو پایتخت کشور نروژ برگزار خواهد شد . ساختمان سبز جایی است که اگر علاقه مند به محصولات پایدار، اندیشه ها و راه حل های معماری و ساختمان باشید شما را راضی خواهد کرد. پیوستن به این رویداد یعنی دوباره در مورد ساختمان ها فکر کنید و ما با همکاری معماران، برنامه ریزان، سازندگان، پیمانکاران و صاحبان املاک با ایجاد اولین رویداد ساختمان سبز در اسلو، اهمیت محیط زیست را در ساختمان سازی ایجاد کردیم. نروژ از بسیاری جهات نمونه ساختمان های پایدار از لحاظ انرژی است. صنعت ساخت و ساز نروژ نمونه های خوبی از ساختمان های سازگار با محیط زیست را نشان می دهد که ارزش آن را به منطقه و ساکنان می افزاید. این زمانی مناسب برای راه اندازی نمایشگاه ساختمان سبز در شهر اسلو است، زیرا این شهر در سال ۲۰۱۹ جایزۀ سرمایه گذاری سبز اروپا را بدست آورده است. این رویداد شامل نمایشگاه محصولات و راه حل های پایدار و همچنین پلت فرم برای اشتراک دانش با سخنرانان بین المللی، بحث های مربوطه، همدلی و خیلی موارد بیشتر است. ماموریت ما روشن ساختن اهمیت ساخت و ساز پایدار و تفکر آن است. ساختمان سبز در سال ۲۰۱۱ در کپنهاگ تاسیس شد و از آن زمان در طول سالها توسعه یافته و بهبود یافته است.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای تجاری نروژ و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت نروژ ، ويزای نمايشگاهی نروژ ، تور نمايشگاهی نروژ ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به کشور نروژ ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده  تورهای نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپايی و لیست نمایشگاه های نروژ مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه ساختمان سبز BUILDING GREEN OSLO 2018 نروژ
1,700,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتی ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودی سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر می باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتی در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه ای عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه ساختمان سبز BUILDING GREEN OSLO 2018 نروژ
600,000 تومان
خرید بلیط

این هزینه شامل هزینه صدور کارت نمایشگاه برای یک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور می باشد.

    • نمایشگاه ساختمان سبز BUILDING GREEN OSLO 2018 نروژ
    • نمایشگاه ساختمان سبز BUILDING GREEN OSLO 2018 نروژ
    • نمایشگاه ساختمان سبز BUILDING GREEN OSLO 2018 نروژ