نمایشگاه زیست پزشکی JOURNÉES DE L'INNOVATION EN BIOLOGIE 2022 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه زیست پزشکی JOURNÉES DE L’INNOVATION EN BIOLOGIE 2022 فرانسه

نمایشگاه زیست پزشکی JOURNÉES DE L'INNOVATION EN BIOLOGIE 2022 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه و کنفرانس سالانه و فناوری و زیست شناسی سالانه در شهر پاریس کشور فرانسه برگزار می گردد . نشست سالانه زیست شناسی بالینی JIB یک نمایشگاه در حال گسترش را با یک کنگره علمی زیست پزشکی سطح بالا ترکیب می کند. برای زیست شناسان لیبرال و بیمارستانی، دانشجویان کارآموزی، محققین، تکنسین های آزمایشگاهی و دبیران… شرکت در این رویداد مهم است .
رویداد JIB 2022 به سایر تخصص ها و سایر حرفه ها نیز توجه دارد. شروعی که نشان دهنده مرحله جدیدی است. زیست شناسی پزشکی و بازیگران آن کمتر نیازی به نشان دادن سودمندی خود دارند. بنابراین زمان پویایی های مکمل و بین تخصصی فرا رسیده است.

اینکه بگوییم که چند سال اخیر سال‌های تحولی برای زیست‌شناسی پزشکی بوده است، دست کم گرفته شده است. تعداد کمی از بخش‌ها تحت تأثیر متوالی بازسازی و سپس بحران سلامت، چنین تغییرات عمیقی را در مدت زمان کوتاهی تجربه کرده‌اند. امروزه، حتی اگر در سمت شهر و در سمت بیمارستان، به تکامل خود ادامه دهد، می‌توانیم از چشم‌انداز جدیدی از زیست‌شناسی پزشکی در فرانسه با شبکه‌های عمومی، GHT و گروه‌های خصوصی صحبت کنیم که به شدت ارائه مراقبت را ساختار می‌دهند. سطح بی سابقه ای از تجهیزات پلت فرم فنی، به ویژه از نظر PCR و … ، بالاتر از همه، شهرت و شناخت بسیار قوی تر از نقش تشخیص بیولوژیکی توسط همه، عموم مردم و همچنین فعالان حوزه سلامت است.

اکنون مسئله تثبیت آن و بالاتر از همه قرار دادن آن در خدمت بهبود مراقبت به لطف کمک زیست شناسی پزشکی است. و برای آن، تنها یک راه برای رسیدن به آن وجود دارد: همکاری با افراد متخصص از سایر رشته‌ها. این چیزی است که ما می‌خواهیم در طول این دوره JIB 2022 نشان دهیم که باید راه را برای یک پویایی جدید برای گنجاندن بازیگران در ، زیست‌شناسان پزشکی پیشرو، در مسیرهای مراقبت و در تیم‌های مراقبت، در بیمارستان و شهر هموار کنیم. به همین دلیل است که در کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی بسیاری از فعالان حوزه سلامت را می یابید که برای مداخله و تبادل نظر با ما دعوت شده اند، مانند رادیولوژیست ها، متخصصان پزشکی و غیره. همچنین به همین دلیل است که ما از بسیاری از جوامع دانش آموخته استقبال می کنیم که زیست شناسی پزشکی را در قلب رویکرد اشتراک دانش در خدمت بیماران قرار می دهند.

نمایشگاه JIB 2022 با مسیرهای موضوعی، کنفرانس‌ها، کارگاه‌های آموزشی، جلسات و نمایشگاه‌هایشاننیز طبق روال قبلی JIB باقی می‌ماند. 

نسخه جدیدی از جوایز نوآوری در زیست شناسی پزشکی برای پاداش دادن به بهترین نوآوری ها ارائه می شود. امسال از همه شرکا دعوت می شود تا پروژه خود را ارسال کرده و در جلسات اختصاصی در طول کنگره ارائه دهند. سه پروژه برتر انتخاب شده توسط هیئت داوران جایزه دریافت خواهند کرد. علاوه بر این جوایز، هیئت داوران این حق را برای خود محفوظ می دارد که به صورت استثنایی جوایز و ذکر نام های دیگری را نیز اهدا کند.

دعوت نامه برای ویزا
برای شرکت در JIB، می توانید یک دعوت نامه دریافت کنید تا مراحل لازم برای دریافت ویزا را تسهیل کنید. این نامه فقط برای بازدید شما از کنگره قابل استفاده است و تعهدی به حمایت مالی ندارد. تمام هزینه های شما در ارتباط با شرکت در کنگره بر عهده شماست.  هنگام ثبت نام آنلاین، دعوت نامه خود را برای کنگره دریافت خواهید کرد.برای دریافت و مشاوره ویزای نمایشگاهی فرانسه با شمیران گشت تماس بگیرید .

مراحل ثبت نام در سایت رویداد :
– ایجاد حساب کاربری
– کادر “من می خواهم یک دعوت نامه برای مراحل اداری خود دریافت کنم” را علامت بزنید.
– سپس نامه ای به طور خودکار از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، اخذ ويزای نمايشگاه فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ويزای تحصیلی فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاه فرانسه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه زیست پزشکی JOURNÉES DE L'INNOVATION EN BIOLOGIE 2022 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه زیست پزشکی JOURNÉES DE L'INNOVATION EN BIOLOGIE 2022 فرانسه
    • نمایشگاه زیست پزشکی JOURNÉES DE L'INNOVATION EN BIOLOGIE 2022 فرانسه
    • نمایشگاه زیست پزشکی JOURNÉES DE L'INNOVATION EN BIOLOGIE 2022 فرانسه