نمایشگاه روغن های صنعتی OILEXPO 2019 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه روغن های صنعتی OILEXPO 2019 لهستان

نمایشگاه روغن های صنعتی OILEXPO 2019 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه تخصصی OILEXPO مربوط به روغن های صنعتی، روان کننده ها و مایعات برای صنایع سالانه برگزار میشود . در سال ۲۰۱۹ شهر Sosnowiec ساسنوویتس یکی از شهرهای جنوبی کشور اروپایی لهستان میزبان این رویداد می باشد . Expo Silesia – یک مرکز نمایشگاهی جدید در بزرگترین محل اجتماع لهستانی ها است که رویداد OILEXPO در آن برگزار خواهد شد . ما از شما دعوت می کنیم تا در ۱ الی ۳ اکتبر سال ۲۰۱۹ در نمایشگاه نفت، روغن و فرآورده های روغنی صنعت شرکت کنید! نمایشگاه در سال ۲۰۱۸ همراه با نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، ابزار و تکنولوژی پردازش TOOLEX برگزار شد. این نمایشگاه بسیار چشمگیر بود و منطقه ای از دو سالن را به خود اختصاص داده. موفقیت این نمایشگاه نه تنها در جذابیت ۵۰۰ نماینده از ۱۵ کشور بلکه تقریبا حضور ۶۰۰ برند تجاری دنیا است، همچنین در برنامه سخنرانی ها، سمینارها و مشاوره های اختصاص یافته به متخصصان نیز است. نمایشگاه در سال گذشته توسط نزدیک به ۱۰ هزار بازدید کننده داشت. در نمایشگاه همچنین تعداد زیادی از اپراتورهای CNC، توسعه دهندگان نرم افزار، کنترل کننده های کیفیت و مهندسان تعمیر و نگهداری حضور دارند .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای لهستان تضمینی ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی لهستان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه روغن های صنعتی OILEXPO 2019 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه روغن های صنعتی OILEXPO 2019 لهستان
    • نمایشگاه روغن های صنعتی OILEXPO 2019 لهستان
    • نمایشگاه روغن های صنعتی OILEXPO 2019 لهستان
    • نمایشگاه روغن های صنعتی OILEXPO 2019 لهستان