نمایشگاه دندانپزشکی NORDENTAL 2023 نروژ | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه دندانپزشکی NORDENTAL 2023 نروژ

نمایشگاه دندانپزشکی NORDENTAL 2023 نروژ
۰
(۰)

کنگره و نمایشگاه NORDENTAL نروژ ، رویدادی اختصاصی برای دندانپزشکان، متخصصان بهداشت دهان و دندان و دستیاران دندانپزشک ها و کارمندان کلینیک های دندان پزشکی می باشد . نمایشگاه دندان پزشکی NORDENTAL در شهر لیلستروم کشور نروژ برگزار خواهد شد .

گردهمایی ملی انجمن دندانپزشکی نروژ و نمایشگاه Nordental بزرگترین محل گردهمایی برای همه کسانی است که در زمینه های بهداشت دندان و صنعت دندانپزشکی در نروژ کار می کنند. بیش از ۴۰۰۰ نفر برای ۳ روز یک رویداد حرفه ای، بحث های جدی، ویژگی های فرهنگی، ارائه اخبار، مسابقات و فرصتی برای ملاقات با مشتریان، همکاران، رقبا، مخاطبین جدید و قدیمی را پیدا می کنند .

در کنفرانس و نمایشگاه Nordental شما با ۱۰۰ غرفه‌دار ملاقات می‌کنید و این رویداد ویترین مهمی برای انواع تامین‌کنندگان نروژی و بین‌المللی در صنعت دندان‌پزشکی است. نمایشگاه NORDENTAL به شما فرصتی منحصر به فرد می دهد تا برند خود را بسازید و شخصاً محصولات و خدمات خود را نشان داده و ارائه دهید.

 

کنوانسیون NTF و Nordental :

انجمن دندانپزشکی نروژ با خوشحالی از شما در کنوانسیون ملی و Nordental 2023 در تاریخ ۲ تا ۴ نوامبر در Nova Spectrum استقبال می کند.

چرا شرکت در نمایشگاه دندانپزشکی Nordental ؟
این کنوانسیون بزرگترین محل گردهمایی صنعت دندانپزشکی نروژ و نمایشگاهی با حدود ۱۰۰ غرفه دار است . برای شرکت در نمایشگاه دندانپزشکی نروژ با کارشناسان شمیران گشت در تماس باشید .

Nordental یکی از مهمترین نمایشگاه ها و بازارهای حرفه ای دندانپزشکی در نروژ است. این نمایشگاه شامل انواع محصولات، تجهیزات و مواد مطب دندانپزشکی خواهد بود. در میان بازدیدکنندگان متخصصانی از خدمات بهداشتی دندانپزشکی خصوصی و دولتی مانند دندانپزشکان، تکنسین های دندانپزشکی و پرستاران دندانپزشکی وجود دارند. نمایشگاه Nordental بخشی مهم و یکپارچه از کنوانسیون ملی انجمن های دندانپزشکی کشور نروژ است. این کنوانسیون شامل یک برنامه سمینار گسترده با اساتید مختلف است که آخرین اخبار تحقیق و توسعه را ارائه می‌کنند.

Nordental در ۳ روز از پنجشنبه، ۰۲ نوامبر تا شنبه، ۰۴ نوامبر ۲۰۲۳ در لیلستروم برگزار می شود.

نمایشگاه نوردنتال کجا برگزار می شود؟
نمایشگاه Nordental در لیلستروم برگزار می شود.

نمایشگاه Nordental چه زمانی برگزار می شود؟
از ۲ تا ۴ نوامبر ۲۰۲۳ از Nordental 

نمایشگاه نوردنتال هر چند وقت یک بار برگزار می شود؟
Nordental سالانه برگزار می شود.

نمایشگاه نوردنتال چه نوع رویدادی است؟
 Nordental نمایشگاهی برای دندانپزشکی، فناوری دندانپزشکی و صنعت دندانپزشکی است.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور نروژ و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت نروژ ، ويزای نمايشگاهی نروژ ، تور نمايشگاهی نروژ ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ويزای تحصیلی نروژ ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاهی نروژ مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه دندانپزشکی NORDENTAL 2023 نروژ
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه دندانپزشکی NORDENTAL 2023 نروژ
  • نمایشگاه دندانپزشکی NORDENTAL 2023 نروژ
  • نمایشگاه دندانپزشکی NORDENTAL 2023 نروژ
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Norwegian Promotion Group As