نمایشگاه دانشجویی و آموزشی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES DE MARSEILLE 2023 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه دانشجویی و آموزشی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES DE MARSEILLE 2023 فرانسه

نمایشگاه دانشجویی و آموزشی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES DE MARSEILLE 2023 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه دانشجویی و آموزشی مارسی سالانه در شهر مارسی کشور فرانسه با عنوان نمایشگاه SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES DE MARSEILLE فرانسه برگزار می گردد . موضوع آن راهنمایی برای تحصیلات عالی در مارسی است . بسیاری از متخصصان و متخصصان مطالعات عالی حضور دارند تا در مورد مسائل مربوط به حرفه ها و فرصت های شغلی مختلف بحث کنند. در نمایشگاه آموزشی مارسی شما قادر خواهید بود با متخصصان آموزش عالی، اساتید و دانشجویانی که در تمام طول روز در دسترس شما هستند تعامل داشته باشید. آنها به بهترین شکل ممکن در مورد انتخاب رشته شما از بین بیش از ۴۰۰ دوره آموزشی از Bac تا Bac +5 (در همه بخش ها: هنر، ورزش، مدیریت، مهندسی، دیجیتال، تجارت، بازاریابی، تجملات، علوم و سلامتی) به شما مشاوره خواهند داد.

مراکز دانشگاه ی 
بیایید و با دانشگاه Aix-Marseille فرانسه، دانشکده پزشکی و انجمن های دانشجویی مختلف (بهداشت، پلی تکنیک و غیره)، مدیران آموزشی و دانشجویان آن آشنا شوید تا دوره های مختلف ارائه شده و همچنین مسیرهای دسترسی آنها را کشف کنید. تیم ها خوشحال خواهند شد که به شما مشاوره دهند تا هدایت تحصیلی خود را اصلاح کنید و در جهت گیری خود موفق شوید!

مراکز جایگزین و کارآموزی
بسیاری از شرکت ها استخدام کارآموزان خود را به دوره های آموزشی حاضر در نمایشگاه سپرده اند. هر مؤسسه حاضر می تواند در مورد موقعیت هایی که شرکت ها ارائه می دهند با شما صحبت کند.این موقعیت ها در غرفه های شرکت یا دوره های آموزشی که شرکت ها استخدام خود را به آنها واگذار کرده اند در دسترس هستند. حتی اگر انتخاب آموزش شما قبلا انجام شده است، در تبادل آنها تردید نکنید!شما می توانید همه این پیشنهادات را در منطقه نمایش “پیشنهادهای جایگزین” که در برنامه نمایش به شما نشان داده می شود، بیابید.

همایش ها
برنامه کنفرانس ۱ هفته قبل از نمایش در دسترس خواهد بود

غرفه داران نمایشگاه مارسی :
BRASSART – طراحی گرافیک، انیمیشن دو بعدی/سه بعدی، بازی های V، هنرهای گرافیکی
مدرسه بین المللی تونن
دانشگاه پلی تکنیک
ENSM
ESDAC
خدمت ملی و جوانان در جنوب شرق
FNEO – فدراسیون ملی دانشجویان گفتاردرمانی
مدرسه مدیریت گرنوبل
مدرسه کسب و کار بین المللی HULT
IESF – مهندسین و دانشمندان فرانسه
مدرسه مهندسی دیجیتال ایسن
مطالعات و اقامت بین المللی ISPA
ISTELI MARSEILLE
ITECOM ART DESIGN
دبیرستان VAUVENARGUES
مدرسه کسب و کار SKEMA
مدرسه بازرگانی هتلداری و گردشگری واتل

زندگی و تحصیل در شهر مارسی فرانسه

آیا قصد دارید تحصیلات عالی خود را در شهر مارسی انجام دهید؟ معروف ترین دانشکده های مهندسی و بازرگانی فرانسه در آنجا واقع شده اند که هر ساله دانشجویان زیادی را به خود جذب می کند. برای تحصیل در شهر مارسی با کارشناسان شمیران گشت در تماس باشید .
دانشگاه Aix-Marseille با ۷۸۰۰۰ دانشجو در ۶۰ مکان، بزرگترین دانشگاه فرانسوی زبان در جهان است. محیط زندگی بین خشکی و دریا این امکان را فراهم می کند تا شهرهای اکس و مارسی را در میان جذاب ترین شهرهای فرانسه قرار دهیم. همه بخش ها نشان داده شده اند و ساختارهای تحقیقاتی مهمی در آنجا توسعه یافته اند. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای فرانسه و مقدمات ورودش به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت روسیه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ويزای تحصیلی فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاهی فرانسه مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه دانشجویی و آموزشی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES DE MARSEILLE 2023 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه دانشجویی و آموزشی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES DE MARSEILLE 2023 فرانسه
    • نمایشگاه دانشجویی و آموزشی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES DE MARSEILLE 2023 فرانسه
    • نمایشگاه دانشجویی و آموزشی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES DE MARSEILLE 2023 فرانسه